«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

У Млинівському навчальному відділенні перукарі влаштували свято епох

Державна кваліфікаційна атестація (ДКА) слухачів групи перукарів у РЦПТО ДСЗ - це традиційно яскраве дійство, яке не лише підтверджує практичні вміння майстрів, але й передає настрій кожного його учасника, презентує втілення професійних знань і нестримних фантазій, натхнення та енергії майстрів – початківців.

На ДКА слухачі  виконували зачіски різних стилів, співзвучних із минулими епохами - від Стародавнього Єгипту до ХХ століття. Кожен вивчав і досліджував свою тематику,  шукав джерела натхнення, продумував та втілював перукарський образ у своїй атестаційній роботі. Вдале поєднання зачіски, аксесуарів та вбрання – ось що важливо для досягнення хорошого результату!

Для випускного іспиту слухачі готували не лише цікаві образи, але й презентували  аспекти та тонкощі обраного періоду. Джерелом натхнення майстрів був і тематичний колаж, в якому вдало поєдналися усі грані тодішньої епохи - архітектура, особлива тканина, оригінальні зачіски, вишуканість  силуетів, гра кольорів.

Під час навчання безробітні  Демидівського, Дубенського, Радивилівського, Рівненського та Млинівського районів продемонстрували неабияке натхнення та бажання працювати. Усі слухачі із задоволенням пізнавали цікаву і непросту науку перукарства, намагалися здобути якомога більше знань. Майже всі вони працюватимуть перукарями за місцем проживання.

Високий рівень підготовки та великий професійний потенціал випускників відмітили  присутні на ДКА заступник директора із виробничого навчання Руслана Бодренко, начальник відділу санітарного нагляду Наталія Шевчук, перукар, приватний підприємець, голова ДКА Ірина Слатвінська, завідувач відділенням Анатолій Смалько.

Своєрідне перукарське шоу для усіх присутніх разом із слухачами організувала досвідчений майстер  виробничого навчання РЦПТО ДСЗ, учасник різноманітних перукарських конкурсів, улюблений наставник слухачів  Вікторія Рибальченко.

Безумовно, атмосфера творчості, професійного натхнення  надовго запам’ятається випускникам та принесе щедрі плоди у подальшій діяльності. Адже у цій професії не можна стояти на місці, потрібно постійно розвиватися, удосконалюватися, творити!

«Наші слухач намагаються взяти по максимуму від своїх викладачів, використати та удосконалити здобуті вміння, тому гідно представлятимуть Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ на творчих конкурсах і фестивалях не лише серед  навчальних закладів нашої країни!» - впевнена Вікторія Рибальченко.

-- РЦПТО ДСЗ

 

 

Версія для друку
10
від 10.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»