«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

У Києві презентували перспективні робітничі професії

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь у інформаційно-консультаційному заході «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що 23 квітня відбувся у Києві. Один із найпотужніших навчальних закладів системи профтехосвіти– РЦПТО ДСЗ представив у столиці різноманітні професії, за якими відбувається навчання його слухачів. Серед них - кравець, вишивальник, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), візажист, квіткар, виробник художніх виробів з лози, а також експозицію кваліфікаційних виробів слухачів – ковалів ручного кування і барвисту колекцію вишитого одягу.

 

Того дня в Українському Домі базові центри зайнятості та представники роботодавців різних галузей представляли свої послуги та продукцію. Говорили про успішних панянок, знайомили із представницями бізнесу, оцінювали можливості кар’єрного росту і самореалізації українських жінок.

Із вітальним словом до присутніх звернувся в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. Він зазначив, що сьогодні служба зайнятості пропонує безробітним жінкам унікальні можливості навчатися, здобувати професію, будувати власний бізнес, зростати і успішно реалізовувати свої таланти і вміння..

У яскравому наметовому містечку професій РЦПТО ДСЗ побувало чимало відвідувачів. Майстер-класи приваблювали охочих спробувати свої сили у плетінні кошиків, вишиванні на комп’ютеризованій швейній машинці, виготовленні української ляльки-мотанки, паперових квітів та мистецтві орігамі. Усі бажаючі могли сісти у крісло до перукаря або візажиста, зробити манікюр та сфотографуватися біля металевого дракона і кованих троянд…

Слухачі, майстри виробничого навчання та викладачі РЦПТО ДСЗ прагнули передати колорит та унікальність кожної з професій, створили особливу – затишну та насичену атмосферу, де панували творчість, талант і професійний хист. Успішна жінка – та, яка має улюблену професію, у якій може реалізуватися, розвиватися та зростати. Саме для жінок, які прагнуть віднайти себе та свою справу, був спрямований захід. Зустріч принесла багато яскравих вражень та корисних знайомств. Так, до експозиції РЦПТО ДСЗ підходили роботодавці та представники служби зайнятості. Велика інформаційна кампанія навчального закладу дозволила поширити корисну інформацію про умови навчання за 56 ліцензованими робітничими професіями та 200 напрямами, а також налагодити  нові партнерські зв’язки.

Більше відеокоментарівта фотоальбомів можна переглянути на офіційній сторінці у Фб.

Версія для друку
17
від 27.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»