«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

У жителя Рівненщини вилучено майже 200 кг каміння бурштину орієнтовною вартістю 2,8 млн гривень

Органи прокуратури Рівненської області у тісній взаємодії з правоохоронними органами продовжують роботу з протидії незаконним операціям з бурштином на території регіону. Так, за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області працівники Головного управління Національної поліції в Рівненській області та управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України провели 29.08.2018 у одному з сіл Рівненського району обшук, в ході якого вилучили майже 200 кг незаконно видобутого бурштину-сирцю.

Мішки з бурштином різних фракцій виявлено та вилучено з домоволодіння місцевого жителя, які той зберігав у гаражі, підвальному приміщенні та на горищі.

Орієнтовна вартість вилученого «сонячного каміння» становить 2,8 млн гривень.

Слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження за ст. 240 КК України (порушення правил охорони або використання надр).

Підготовлено клопотання слідчого, погоджене прокуратурою, про накладення арешту на вилучене майно.

Працівники прокуратури Рівненської області спільно з слідчими поліції встановлюють коло осіб, причетних до видобутку та переміщення дорогоцінного каміння, здійснюються необхідні слідчі дії.

--

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 

Версія для друку
35
від 31.08.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»