«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

У Дубровиці відбувся фестиваль здорового способу життя

«Спорт для всіх» Рівненщини продовжує вручення нагород містам та районам області, які найбільше відзначилися у проведенні фестивалю здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту. Третє місце у цьому фестивалі здобуло управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали уДубровицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, щоб вручити відповідні нагороди та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

 Після урочистого шикування учні середніх класів сформували 4 команди, щоб позмагатися у спортивних естафетах. Впродовж змагань вони завзято демонстрували свою вправність та спритність, старалися якнайшвидшепройти кожну дистанцію. Суддіретельно враховували кожну секунду і фіксували найменше порушення, щоб справедливо оцінити здобутки кожної команди. Врешті, беззаперечним переможцем стала команда «Імпульс».

Переможець та призери фестивалю нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.Також кубок, диплом та призи отримало управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації за третє місце у фестивалі здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту.

Версія для друку
19
від 12.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»