«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

Вшанували визволителів Рівного

У Рівному, за участю першого заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука, відбулися заходи з нагоди 73-ї річниці з часу визволення міста від німецько-нацистських загарбників. Аби вшанувати тих, хто виборював свободу та захищав Рівне та його мешканців від окупанта, зібралися учасники мітингу біля Вічного вогню на військовому меморіалі кладовища «Дубенське». Олександр Корнійчук, звертаючись до присутніх відзначив, що вчинок воїнів-визволителів назавжди залишиться непересічною подією та згадав героїв, які нині повторюють подвиг своїх земляків.

 

-              Пройшли 73 роки, але і на сьогодні цей день залишається великим днем патріотизму та памяті, - зазначив Олександр Корнійчук. -  Щороку зустрічаємося тут, щоб вшанувати майже дві тисячі воїнів, які загинули за визволення Рівного, і це є свідченням того, що ми знаємо нашу історію та памятаємо подвиг героїв.

Сьогодні наш погляд звернутий на схід – Авдіївку, Маріуполь, Попасну… Сучасні воїни обєдналися, щоб захистити територіальну цілісність країни, нашу землю від російського агресора. І я глибоко переконаний - перемога буде за нами, ніхто не поставить нашу державу на коліна.

З нагоди 73-ої річниці визволення Рівного, рівненських ветеранів нагородили Відзнакою Президента України – Ювілейною медаллю «70 років Перемоги над нацизмом».

Аби віддати шану полеглим героям, військові, представники влади та громадськості поклали до могил визволителів вінки та квіти. Присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Версія для друку
5
від 03.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»