Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вкотре участь у «Бурштинових зорях» допомогла безробітним подолати невпевненість

Майстри виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Анна Зотік та Вікторія Рибальченко разом із слухачами РЦПТО ДСЗ завжди демонструють високу професійну підготовку, креативність, сміливе бачення образів, вишукані смак та стиль. Чималу конкуренцію представникам РЦПТО ДСЗ склали конкурсанти-студенти зі Львова, Тернополя та Рівного. Учасники продемонстрували відмінну підготовку та максимальну відповідність вимогам конкурсу.

 

У яскравому дефіле слухачки Млинівського навчального відділення - Наталка Коткудак  та навчального відділення, що на вул. І.Підкови, 17а у Рівному, - Анастасія Беркута проявили усі здібності і навички, отримані під час навчання. Їхні наставники впевнені, що подібний досвід – унікальна нагода підвищити професійний рівень, перейняти кращий досвід колег, здобути нові комунікаційні якості.

 

Наталка Коткудак виконувала роботу у номінації «Кучері та хвилі». Вікторія Рибальченко додає:

 

-         Участь у конкурсі – це завжди багато нових вражень,  позитивних емоцій, до того ж, це безцінний досвід та відмінний старт у подальшому професійному розвитку наших слухачів – майбутніх перукарів. Де, як не на конкурсі, проявляється професійний азарт, сміливість, вміння володіти ситуацією, чітко виконувати завдання і зуміти відрізнитися чимось особливим?!.

 

Анна Зотік ділиться:

 

-         Ми представили на суд членів журі оригінальне плетіння коси. Завжди популярне довге волосся, проте стиль зачіски щоразу оновлюється. Так, Анастасія Беркута із м. Полонне, що на Хмельниччині, котра розвиває власний творчий почерк та намагається тримати модні молодіжні лінії, представила свою модель у номінації «Коктейльна зачіска». Настя, як і її одногрупники, вже має чудовий досвід роботи із реальними клієнтами: навчальний заклад постійно ініціює та бере участь у виїзних майстер – класах, благодійних акціях, зустрічах та практикумах. Саме такі заходи допомагають краще опанувати професію під час виробничого навчання.

 

Анастасія Беркута:

-         Це мій четвертий диплом за участь у період навчання в РЦПТО ДСЗ. Я дуже пишаюся, що стала учасником престижного конкурсу «Бурштинові зорі»! Дякую Анні Зотік, котра допомогла повірити у себе і подолати страх.

 

Закоханість у професію, творчість і, що найважливіше, віра у власні сили та сміливість - це саме ті якості, які відіграють визначальну роль у подальшій долі перукарів-початківців. Від уміння проявити свої здібності, влучного підбору і виконання зачісок, акуратності, оперативності і точності у роботі залежить результат зустрічей слухачів із роботодавцями.

 

Сьогодні «бурштинові зорі» засяяли у грайливих локонах і ефектних  косах, нехай завтра вони стануть свічадом на новому життєвому шляху кваліфікованих перукарів.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: