«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

Віталій Сухович керуватиме лісівниками області

Але спочатку переможець конкурсу має пройти спецперевірку, гарно зарекомендувати себе у період випробувального тримісячного терміну, а вже потім зможе спокійно працювати на займаній посаді. Вже не один місяць серед громадськості активно мусувалося питання про те, хто очолить Управління лісового та мисливського господарства Рівненщини. Після того, як посаду в зв’язку з виходом на пенсію залишив багаторічний незмінний керівник Володимир Грицайчук, боротьба за крісло начальника перейшла в активну фазу.

Нагадаємо,  що на посаду керівника управління, окрім уже згадуваного Віталія Суховича  претендував Ігор Фізик – директор Клеванського лісгоспу, Олександр Мелещук – колишній директор Млинівського лісгоспу, також нині безробітний, а донедавна – керівник обласного лісового управління на Чернігівщині Юрій Кошин.
Серед кандидатів були і нинішній  директор Костопільського лісгоспу Володимир Кислюк, заступник директора львівського ТзОВ «Автотранс ТОБ» Богдан Кук, безробітний Сергій Коваленко, який раніше керував «Київоблагролісом».  Планувалося, що участь у конкурсі візьме і екс-начальник Рівненського регіонального відділення Фонду держмайна Володимир Іванов, проте він відмовився. Як не дивно, але після завершення конкурсного відбору, члени комісії, які зазвичай ніколи не коментують результатів конкурсного відбору, наголосили на низькому рівні відповідей претендентів. Судячи з усього, деякі питання були сформульовані таким чином, що претенденти не завжди розуміли, що від них хочуть почути. З цим, зрештою, погодився і головуючий. Бо сумніватися у професійних знаннях і навиках досвідчених людей із стажем роботи якось не доводиться. Втім,  до участі в наступному і останньому етапі конкурсу зі всіх претендентів допустили лише Віталія Суховича. Нагадаємо, що він є директором Висоцького лісгоспу і депутатом облради від БПП. Під час другого етапу співбесіди Віталію Миколайовичу довелося відповідати на низку питань членів комісії, які стосувалися його бачення розвитку лісової галузі в умовах заборони експорту кругляка деревини та боротьби з незаконним видобутком бурштину в лісових масивах області тощо. Претендент своїми відповідями таки зумів переконати членів комісії в тому, що достойний обійняти посаду головного лісівника Рівненщини.
Василь Бурченя

Версія для друку
13
від 31.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»