«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Військові правоохоронці Рівненщини підтримують навики володіння штатною зброєю в різних умовах місцевості

На полігоні, поблизу Бронників Рівненського району, було розгорнуто декілька навчальних місць для підготовки та ведення вогню. — Ми відпрацьовували вправи курсу стрільб з автомата та пістолета по нерухомим цілям. Відповідно до умов це заняття проводиться поетапно, а виконання вправ здійснюється з близької дистанції.

 

 

Основною метою було відновлення у військовослужбовців навиків володіння штатною автоматичною зброєю в незнайомих умовах місцевості. Це перша стрільба в поточному році, — повідомив керівник стрільби начальник охорони патрульно-постової служби Рівненського зонального відділу ВСП у ЗС України підполковник Валентин Робов.

Під ча практичних занять військовослужбовці виконували вправи стрільб з пістолету ПМ і автомата Калашникова.

За словами керівника заняття, вже незабаром крім вогневої підготовки з військовими правоохоронцями сплановані заняття з тактичної підготовки, військової медицини, мінної безпеки — на полігоні оперативного командування «Захід», де інфраструктура дозволяє проводити цілий комплекс занять одночасно, — наголосив офіцер.

 

Прес-офіцер Міністерства оборони України

в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Версія для друку
4
від 28.01.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»