«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

Відзначили кращих спортсменів Рівненщини

27 січня у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбувся святковий вечір «Наша спортивна гордість». Досягнення кращих спортсменів і працівників галузі фізичної культури й спорту інвалідів відзначили перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук та заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

 

За підсумками минулорічного сезону нагородили більше півсотні легкоатлетів, плавців, тенісистів, які попри вади здоров’я зуміли посісти призові місця на світових змаганнях змаганнях серед людей з обмеженими можливостями, а ще переможців чемпіонатів Європи і світу, спортсменів-ветеранів, тренерів та звісно ж паралімпійців. Також перед початком урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять видатних спортсменів та тренерів з Рівненщини, які пішли з життя минулоріч.

«Сьогодні у цих стінах панує надзвичайно тепла родинна атмосфера. Гадаю, що саме завдяки такому високому командному духу українська збірна показала такі вражаючі результати на літніх Паралімпійських іграх минулоріч. Своєю наполегливістю, жертовністю та відданістю спортсменам з Рівненщини вдалося внести значний вклад у цю перемогу. Завдячуючи вам над Ріо-де-Жанейро неодноразово майорів український стяг. За це хочу висловити вам величезну подяку та низький уклін», - звернувся з вітальними словами до присутніх спортсменів та тренерів перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук.

 

Версія для друку
4
від 27.01.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»