«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Веселі старти для малят

У рамках проведення різних спортивних заходів у Костопільському дошкільному закладі № 5 «Ромашка» нешодано пройшов масовий спортивний захід серед дошкільнят «Веселі старти», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Спортивне свято проводилося з метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, що є дуже важливою, складовою частиною розвитку особистості.

Формування фізичної досконалості, зміцнення  здоровя, загартування, виховання спритності, сили, витривалості ми починаємо з дитинства. Вихователі, інструктор з фізкультури та музкерівники  підготували цікаві  пісні, ігри та розваги.

В програмі свята були  ігри з Клоуном - веселуном та естафети «Жабки», «Пінгвіни», «Хто швидше», «Сороканіжка», «Велоперегони», спрямовані на розвиток якостей витривалості (біг, стрибки, підлізання). Слід зауважити, що вихователі не тільки навчають дітей руховим навичкам, а й підвищують функціональні можливості їх організму, Діти показали хороші навички вправності, рухливості, дістали емоційне задоволення та заряд енергії.  Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно і дуже весело. Природно, на святі переможених та переможців не було, тому що перемогла дружба. Юні спортсмени отримали призи та солодкі частування за активну участь у святі від адміністрації закладу.  

Задоволені були всі: і учасники змагань, і вболівальники.

Адже життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя – це гарне здоровя. Здоровя – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.

 • Л.Гаврилюк, вихователь-методист ДНЗ №5 «Ромашка»

Версія для друку
24
від 16.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»