Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Трактористи приступають до роботи відразу після навчання

Професія тракториста передбачає ґрунтовні знання тавідмінне володіння навичками роботи. До послуг слухачів - потужна навчальна базав  Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Тут готують кваліфікованих робітників для провідних підприємств не лише Рівненщини. За словами старшого майстра виробничого навчання Ірини Танасюк, до навчальногозакладу постійно звертаються роботодавці, у т.ч. і підприємства з іноземними інвестиціями.Перевагою навчального закладу є те, що слухачі опановують професію на навчальних сучасних тракторах JohnDeereтаFoton.

 

Так, слухачі вдосконалювали професійні навички на ТзОВ «Агро Консалт АВ», що у Здолбунівському районі. Директор підприємства АлександерВолтервідмітив високий рівень отриманих знань своїх майбутніх робітників Романа Вітрука, Миколи Невідомського, Івана Нестерука та Богдана Дмухара, котрі навчалися у Рівненському ЦПТО за власні кошти. Підготовлені трактористи після підсумкового заняття повернуться на підприємство.

 

За словами майстра виробничого навчання РЦПТО ДСЗПавла Поліщука, після навчання слухачі зможуть досконало проводити технічне обслуговування тракторів,виконувати операції з технічного обслуговування сільськогосподарської техніки, оперативнопроводити технічний огляд і ремонт дискової борони, оборотного плуга, виконувати роботи на машинах для приготування кормів, та  транспортні роботи на тракторах із дотриманням правил дорожнього руху і правил перевезення вантажів.

 

ВикладачВіктор Ковальчук із гордістю зауважив, що слухачі відповідально і старанно віднеслися до навчання. Чоловіки свідомо сіли за парти, аби досягти бажаного рівня знань та досягти вищих результатів у роботі. Він особливо задоволений співпрацею із ТзОВ «Агро Консалт АВ» та в подальшому планує провести на підприємствоекскурсію для наступної групи. «На цьому підприємстві використовується передова техніка, застосовуються високі технології, а чималі іноземні інвестиції дозволяють підприємству постійно модернізуватися. Така екскурсія буде вкрай важливою для наших слухачів», - ділиться викладач.

 

Святослав Власюк, направлений на навчання  Здолбунівським РЦЗ, - демобілізований боєць АТО. Слухач поділився, що під час служби працював водієм швидкої, а у мирному житті планує сісти за кермо трактора. При проходженні виробничої практики на ПП «Компанія Автоленд» зарекомендував себе з найкращої сторони, там і працюватиме.

Його одногрупники Олександр Варавський, Андрій Котяш, Олександр Грицюк відточували професійну майстерність на підприємствах «Гощанськийрайавтодор» та ТзОВ «Дедденс Агро».

Серед найсумлінніших у групі – слухачі Олександр Варавський, Андрій Котяшта Богдан Дмухар.

 

Усі випускники відмінно володіють теоретичними знаннями та мають чудові практичні навички, адже під час виробничого навчання працювали на реальних робочих місцях. Вони використовували технологічне обладнання та інструмент при проведенні технічного обслуговування, діагностики, налаштування і регулювання тракторів і сільськогосподарських машин.Трактористи вивчили та освоїли прийоми проведення ремонту трактора агрегатним методом, вміють виконувати технологічні регулювання робочихорганів с/г машин та пристроїв до них. Важливо, що під час виробничого навчання слухачі здійснювали технічне обслуговування с/г техніки, ТО і ремонт посівної техніки, ремонт висівних апаратів сівалок,дискових сошників.

 

Поза сумнівом, зауважила заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко, що такі робітники стануть гордістю будь-якого підприємства, адже проявили себе з найкращих сторін як під час навчання, так і під час роботи. Навчальний заклад із гордістю згадуватиме потужний потенціал робітничих кадрів, які після навчання увіллються у трудові колективи і примножуватимуть трудові здобутки.

 

Слухачі отримали посвідчення про професійну освіту – документ, який засвідчує їх високу  кваліфікацію.

 

 

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: