«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Топольський чекає наказу Луценка

Повернення на посаду Сарненського прокурора залежить від людини, яка звинуватила його у причетності до “бурштинової мафії”. Політики можуть робити помилки, їм це прощається, і на найближчих виборах їх або підтримують, або ж показують на двері. А хто і коли покаже на двері Генпрокурору без освіти Юрію Луценку, для котрого різного роду ляпи на посаді стали нормою? І доки так триватиме, не варто сподіватися, що в цій країні щось зміниться.

Минулого тижня колегія суддів Житомирського апеляційного суду підтвердила законність рішення Рівненського суду про поновлення на посаді екс-керівника Сарненської місцевої прокуратури Вадима Топольського і відхилила апеляцію прокуратури Рівненської області.
Фактично гучна справа «бурштинової мафії», на якій активно піарилися нинішні силовики-високопосадовці, повністю  розвалилася. Напрошується висновок, що свою роботу вони роблять дуже погано, настільки погано, що навіть не відпрацьовують своїх високих із шестизначними цифрами заробітних плат.  Нагадаємо, що керівника Сарненської прокуратури та ще двох нібито організаторів незаконного видобутку бурштину затримали у вересні 2016-го. Про це тоді повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Вранці до кабінету прокурора увійшли слідчі військової прокуратури, працівники поліції та СБУ спільно з бійцями підрозділу спецпризначення «КОРД». На той момент у поліції повідомляли, що завдяки співпраці різних правоохоронних органів вдалося зібрати достатньо доказів, що підтверджують причетність затриманих до вже викритих злочинів.
Але минали тижні, і фігуранти справи один за одним покидали слідчі ізолятори, а після цього подавали в суд на прокуратуру. Скажімо, екс-заступник прокурора області Андрій Боровик теж вийшов на волю, викладає право в одному з приватних вишів і працює над кандидатською дисертацією. Хтозна, можливо, і Вадим Топольський теж візьметься за написання дисертації, і буде ця наукова праця, як кажуть, вистраждана її автором у застінках слідчого ізолятора.
Вадим Топольський, екс-керівник Сарненської місцевої прокуратури, зазначив у телефонному коментарі  UA:Рівне: «Буде наказ Генерального прокурора, після того, як з ним ознайомлюсь - тоді маю право виходити на роботу. В принципі, Генеральна прокуратура має право подати касацію, але рішення суду першої інстанції вступило вже в законну силу, і Генеральна прокуратура зобов’язана його виконати. Справедливість все-таки є в нашій країні, я думав, що на суддів будуть впливати і все робити для того, щоб не поновлювати, але, слава Богу. Поки будемо виконувати рішення суду, а там життя покаже, як воно буде, може, поміняється щось в країні».
Роман Вістенко

Версія для друку
17
від 27.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»