«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Липня 2018 року

«Технобуд» одержить заслужену нагороду

ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд», що входить до складу міжнародної компанії Lafarge Holcim, визнано переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу «Найкраще підприємство з охорони праці», організованого Державною службою України з питань праці. Найкращим визнано підприємство у номінації «Добувна промисловість» у категорії «від 250 і більше працівників».


Конкурсна комісія обрала  підприємство за результатами його роботи у 2016 році. Оцінювали ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму та професійних захворювань і т.п.
 Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 13 жовтня у Міжнародному виставковому центрі, повідомила прес-служба управління Держпраці у Рівненській області.
• Роман Вістенко

Версія для друку
31
від 04.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»