«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Таки дочекалися

Вже не перший рік поспіль усім, хто проїж­д­жає через Костопіль та його околиці, завдає прикрощів, м’яко кажучи, неприємний запах. А про терпіння місцевих людей і взагалі зайве говорити – сморід від діяльності підприємства «Укрветсанзавод» почасти просто нестерпний.

І лише в нинішньому році  на ньому нарешті розпочали реконструкцію. Триває перший етап модернізації - придбали п’ять нових котлів із переробки відходів тваринного походження. Ними мають замінити діюче обладнання. Потому, аби зменшити викиди забруднюючих речовин та ліквідувати неприємний запах, на  підприємстві встановлять біофільтри, повідомляє прес-служба РОДА.
Нагадаємо, на Костопільщині реалізується проект  «Реконструкція з установленням обладнання для очищення газопилового потоку від речовин біологічного походження на території с. Лісопіль Костопільського району». На його втілення з обласного природоохоронного фонду виділили майже 2,5 млн. грн.

Версія для друку
31
від 04.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»