«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Сучасні технології – для найдушевнішого зоопарку

Спільний проект ПриватБанку та Рівненського зоопарку презентовано у вівторок. Його підопічним відтепер можна допомогти усього лише за хвилину, при цьому навіть не відходячи від клітки з пухнастим чи пернатим улюбленцем.

 Допоможе в цьому QR-код. Можливість сплати благодійних внесків із допомогою цього технологічного досягнення ПриватБанк реалізував тут вперше.

– Благодійність – один із важливих напрямів у роботі нашого банку. При цьому ми поставили собі за мету, аби цей проект був ще й високотехнологічним, – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Розпочати ж вирішили із Рівненського зоопарку, адже, без перебільшення, він найдушевніший в Україні. Я був зворушений, коли побачив, як керівництво та колектив ставляться до своїх підопічних.  Вони дійсно вкладають душу в свою роботу. Та, зрозуміло, крім ентузіазму, аби належно дбати про тварин, потрібно ще й достатньо матеріальних ресурсів. Тому ми вирішили зробити таку благодійну правильну річ.  Допомогти підопічним Рівненського зоопарку із сьогоднішнього дня можна дуже легко – відсканувавши QR-код і  всього лише в два «кліка» на смартфоні. Знадобиться для цього не більше хвилини, а благодійна допомога одразу потрапить на рахунок зоопарку.
Плакати із QR-кодом відвідувачі зможуть побачити біля кожної клітки чи вольєра з тваринами. Сума благодійного внеску наразі стала – 5 гривень, але з часом ПриватБанк подбає, аби була змога вибирати з кількох варіантів.
– Це дуже прогресивний і потрібний для нас проект, – каже директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк. – Безумовно, що наші підопічні потребують допомоги. Раніше ми зверталися з таким проханням через засоби масової інформації, ставили скриньки біля входу в зоопарк. Нині ж відвідувачі зможуть допомогти нам швидко і просто, з допомогою найсучасніших технологій. Ми дуже задоволені такою співпрацею. Вив­чаємо можливість також оплати вхідних квитків з допомогою QR-коду.
Юрій Войтенко та керівник Бізнесу платежів та переказів Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук одразу й продемонстрували журналістам, як легко і просто зробити благодійний внесок для потреб підопічних Рівненського зоопарку. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на квитанції чи плакаті. Ті, у кого немає смартфона, можуть здійснити оплату через QR-код у відділеннях банку з допомогою планшета співробітника.
Тим часом, як наголосив Юрій Войтенко, впровадженя сплати благодійних внесків з допомогою QR-коду в зоопарку – це лише один із перших кроків. Планується, зокрема, забезпечити можливість здійснювати таким чином благодійні внески у медичних закладах, тривають перемовини із міською владою щодо сплати по QR-коду в громадському транспорті, активно розвивається тема ОСББ, зокрема, в частині реалізації проекту «Теплі кредити». При цьому важливо, що жодних капіталовкладень з боку міста це не потребуватиме.
Клієнти ПриватБанку вже мали змогу переконатися і в тому, наскільки зручно розраховуватися в такий спосіб у багатьох закладах міста та здійснювати комунальні платежі. Надважливий акцент при цьому – QR-код не лише економить час, а й виключає ймовірність помилки під час введення реквізитів для платежу. Останнє тепер просто не потрібно. У QR-коді зашифровано всі дані про отримувача коштів.  Відтак достатньо лише його зчитати, обрати суму і натиснути «Оплатити».
– Технології мають працювати на людей і економити час. Ми концентруємо
максимальні зусилля задля впровадження сучасних сервісів, що слугуватимуть нашим громадянам, – резюмує Юрій Войтенко. – Найкраща ліквідна позиція з-поміж усіх українських банків (станом на березень це 126 мільярдів гривень) дозволяє нам реалізувати амбітні плани і впевнено рухатися вперед, гарантуючи надійність і реалізуючи передові світові технології. Лише мобільним додатком Privat24 нині користуються понад 7 мільйонів українців, із них 3 мільйони 100 тисяч роблять це щоденно. Ми обслуговуємо понад 800 тисяч корпоративних клієнтів і понад 3 мільйони 200 тисяч пенсіонерів. Переконаний, що не лише громадяни, а й комунальні підприємства, фінансові установи залишаться задоволені, долучившись і до сервісу «Платежі за QR-кодом».  Фахівці ПриватБанку залюбки нададуть необхідну інформацію та консультації щодо впровадження цієї сучасної технології.

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011 р.

Світлана Тубіна

Версія для друку
24
від 16.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»