«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
15 Серпня 2018 року

Свято вулиці Поштової

Вже четвертий рік поспіль свято на Поштовій у стилі «ретро», яке на один день повертає час у далекі 1930-і роки, збирає сотні рівнян, які небайдужі до нашої історії. Все, що відбувається в цей день на старій вулиці, нагадує про стару містечкову культуру, знайомить із цікавими постатями, надає імпровізовані сцени для виступів творчих аматорських колективів. Цьогорічне свято на Поштовій підтримала міська влада і захід увійшов до традиційних рівненських свят, що має особливий формат проведення. 16 липня у Рівному відбудеться свято вулиці Поштової. Початок об 11.00 год.

 Панянки в капелюшках, виставки старожитностей, милозвучні і майже забуті пісні з минулого, вуличні музиканти, акордеон і гітара, танці під каштаном, українські, польські і єврейські мелодії полікультурного Рівного, запашна кава, німе кіно, фото на память - це особливість свята на Поштовій. У цей день на вулиці будуть розгорнуті виставки, що розповідають про історію Рівного міжвоєнної доби – «Старі карти Рівного», «Відомі особистості вулиці Поштової», «Старі листівки Рівного», картини рівненських живописців, фотовиставка з історії свята.   Народні майстри будуть демонструвати  і продавати свої вироби, проводити майстер-класи. На невеличкій вулиці оживуть  імпровізовані старовинні містечкові заклади -  «кнайпа», «барахолка», «Торги волинські», кінотеатр під відкритим небом «Новий Світ», де демонструватиметься «німе» кіно.

До участі в організації і проведенні свята долучилися Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненський обласний краєзнавчий музей, Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», ГО «Громадський поступ», інформаційний спонсор «Радіо Трек», школа сучасної хореографії Рівненського ПДМ (керівник Олена Додчук), студія декоративно-ужиткового мистецтва Рівненського МБК (керівник А.Крилошанська), Рівненська дитяча художня школа, виконавці авторської пісні, колекціонери.  Та найбільша заслуга у проведенні і популяризації свята вулиці Поштової належить її мешканцям, особливо п. Любові Чичук.

 

-- Співорганізатор свята Галина Данильчук,

завідуюча відділу виставок Рівненського краєзнавчого музею

Версія для друку
28
від 14.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»