«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Світлані Богатирчук-Кривко у Страсбурзі довелося повоювати

Заступник голови Рівненської ОДА вкотре представляє українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних Влад Ради Європи у Страсбурзі, де цими днями відбувається 33-тя сесія. Світлані Богатирчук-Кривко довелося добряче повоювати аргументами із росіянами, аби переконати колег і роз’яснити суть наших поправок щодо Криму.

– Росіяни намагалися трактувати українців як нацменшину на своїй території, – розповіла на своїй сторінці у мережі Фейсбук заступник голови Рівненської ОДА, – представники Російської Федерації під час доповідей на пленарних засіданнях намагалися переконати інші країни, що війна в Україні розпочалась через утиски російськомовного населення, а націоналісти порушують права нац­меншин.
Під час свого виступу на сесії Конгресу Світлана Богатирчук-Кривко ще раз на весь світ заявила – Крим український, а  проблеми з мовами нацменшин в Україні штучні та надумані.
– Доповідачі опиралися нашим поправкам, але голосування було на нашу користь! Дехто признався після голосування: ми не зовсім розібрались в нюансах твого виступу, ми просто тобі повірили! Нам вірять!», – поділилась своїми враженнями Світлана Богатирчук-Кривко.
Олеся Бондаренко

Версія для друку
42
від 20.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»