«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Співпрацею із ТОВ “Агрохолдинг Зоря” задоволені

Новий 2017-й рік Група компаній «VITAGRO» розпочала із підписання соціальних угод із сільськими радами, на території яких орендує землі. Вони передбачають певні зобов’язання зі сторони інвестора стосовно закладів, що функціонують на території сільських рад. У цьому році, на відміну від попередніх, збільшено розмір соціальної допомоги із 70 до 100 гривень за гектар пайових земель. Загалом у Рівненському районі підписано соціальні угоди на суму майже 700 тисяч гривень. І хоча на вулиці лише квітень, ТОВ «Агрохолдинг Зоря», що входить до Групи компаній «VITAGRO», вже майже на 50 відсотків виконав свої зобов’язання.

Сонячний квітневий ранок. Їдемо до Великоомелянської сільської ради, яка налічує понад 3200 жителів. Співпрацю із нею інвестор розпочав у 2015 році.
– Співпрацею із ТОВ «Агрохолдинг Зоря» ми задоволені. В першу чергу тому, що вони пропонують вигідні умови для людей, повністю виконують взяті на себе зобов’язання і стовідсотково розраховуються із пайовиками. А ті форму оплати можуть вибирати на власний розсуд. Кому потрібні гроші, кому – зерно, а кому – інша продукція. Це вигідно і зручно для селян, – розповідає Великоомелянський сільський голова Оксана Курганська. – За кошти, які були сплачені «Агрохолдингом Зоря» за 2016-2017 роки, придбано техніку для благоустрою місцевого дитячого садочка і Великоомелянської сільської ради. У нинішньому році надали допомогу нашій школі-гімназії. Тобто співпраця в нас плідна. З пайовиками розраховуються своєчасно. Для нас найголовніше, щоб були задоволені люди. А соціальні гарантії також привабливі. Група компаній «VITAGRO» надає одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини у пайовика чи членів його родини, на лікування і, за потреби, на поховання. Нині умови спів­праці нас цілком задовольняють, і сподіваємося на її продовження й суттєву допомогу в майбутньому. Єдине питання і побажання від людей, а ми нещодавно збирали пайовиків і агровиробників, – дотримання норм обробітку і санітарних правил під час посівних компаній та в період обприскування сільськогосподарських культур, бо в нас були прикрі прецеденти, щоправда, не з цим інвестором, а люди не завжди з розумінням до цього ставляться.
  Майже через дорогу від сільської ради один із кращих в області навчальних закладів – Великоомелянський НВК «Школа-гімназія». Тут здобувають знання 320 учнів. Вчителі відзначають позитивне збільшення кількості школярів за останні роки. Випадково ми приїхали сюди на своєрідний день народження сучасного закладу, яким по праву може пишатися кожен учень. Акуратна і привабливо оформлена пришкільна територія, просторі коридори, прикрашені цікавими виставками та композиціями, сучасні умебльовані класи, де є все для навчання і розвитку творчих здібностей учнів. Гімназія приємно вражає чистотою, дитячим гамором на перерві і комплексним підходом до всіх процесів.
– Сьогодні у нашому закладі особливий день. 16 років тому нас відкрили в новому приміщенні і в новому статусі. З того часу ми в гімназії робимо все для навчання здібних та обдарованих дітей. Контингент нашого навчального закладу – це не лише територія Великоомелянської сільської ради. Залюбки в нас навчаються діти з інших сіл і навіть із околиць міста Рівного, тому що в закладі створені умови, аби діти могли розвивати свої таланти й отримувати якісну та сучасну освіту, – з гордістю знайомить із освітнім закладом заступник директора НВК Алла Молчанець. – У нас є комп’ютерний клас, нещодавно поновлений по кабінетах, у всіх адміністративних приміщеннях, по всій гімназії є Інтернет із доступом у будь-яко­му кабінеті. Також є
інтер­а­ктивний комплекс – мультимедійна дошка, встановлена в кабінеті математики. Ми чудово розуміємо, що сучасний підхід до освіти неможливий без використання сучасних інформаційних технологій. А це вимагає відповідної матеріально-технічної бази і забезпечення, яке заклад може організувати, безумовно, лише із залученням спонсорської допомоги. Зокрема, такою спонсорською допомогою стала для нас співпраця із ТОВ «Агрохолдинг Зоря», який нещодавно відгукнувся на наше прохання і презентував для закладу сучасний плазмовий телевізор. Цю техніку ми зможемо використати і в навчальному процесі під час проведення уроків, позакласних заходів, а також в науково-методичній роботі із вчителями, бо і їм теж потрібно підвищувати професійний рівень. На сьогодні цей телевізор ми розмістили в методичному кабінеті. Це перша допомога нашому закладу. Але приємно, що на наше прохання відреагували оперативно й обіцяють підтримувати нас і надалі, тобто ми сподіваємося, що спів­праця неодноразова.
Переконана в цьому і заступник директора ТОВ «Агрохолдинг Зоря» Надія Сінкевич. «Ми за заявкою Великоомелянської сільської ради цього року купили плазмовий телевізор для місцевої школи-гімназії. У нинішньому році значно збільшено суму соціальної допомоги, а відтак є більші можливості для виконання соціальних угод.
Загалом у нас майже 100 тисяч гривень спрямовано на роботи щодо заміни столярних виробів у школах, дитсадках, ФАПах, у церковних храмах. Загалом угоди підписано на майже 700 тисяч гривень, і приємно, що вже значна частина наших зобов’язань повністю виконана. Скажімо, за заявками сільських рад, ми забезпечили школи комп’ютерами, видали 11 ноутбуків, 2 принтери, один мультимедійний проектор, плазмовий телевізор. На жаль, на рівні держави зараз забезпечення навчальних закладів такою технікою не найкраще, тому намагаємося допомогти, чим можемо, адже керівництво Групи компаній «VITAGRO» переконане, що вчителі повинні давати дітям сучасні знання, а учні повноцінно навчатися.
Також у рамках соціальних угод ми надаємо посильну фінансову допомогу нашим церковним громадам. Вже виділено 80 тисяч гривень на Зорянську церкву, що будується, завезено метал згідно з їхньою заявкою, на 30 тисяч закуплено фарби на капітальний ремонт архітектурної споруди – церкви у селі Грабів, надано суттєву допомогу храму в селі Голишів. Плануємо і в майбутньому вирішувати соціальні проблеми громад, з якими працюємо, робимо все, аби люди були спів­працею із Групою компаній
«VITAGRO» задоволені».
Марта Ліснича

Версія для друку
17
від 28.04.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»