«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Співати й горіти впродовж життя

Фольклорний гурт “Барвінок” відзначив свій 30-літній ювілей гучним концертом у Палаці культури “Хімік”. А все почалося навесні далекого 1987 року, коли небайдужі до фольклорного багатства України працівники заводу торгового устаткування зібралися разом, щоб не розлучатися з піснею та музикою й до сьогодні. Незмінний керівник колективу Петро Тимощук зазначив, що назва «Барвінок» сподобалась всім відразу й прижилася.

Квітка, яка є провісником весни і всього живого, символом вічності буття і життєвої сили, стала щасливою для гурту.
У народі кажуть: «Сумна та хата, яку гості оминають». А численними гостями свята барвінківчан стали родичі, друзі, шанувальники їхнього таланту. Отож на концерті колектив зачаровував і хвилював серця присутніх розмаїттям голосів, душевною відкритістю та доброзичливістю, мудрістю народного гумору.  Душу глядачів полонили пісні, які передавалися з покоління у покоління, та які співаки свято бережуть і намагаються привити  таку ж любов  до них своїм слухачам. Виконані композиції не залишили байдужими нікого, а жартівливі пісні викликали у всіх присутніх у залі добрі усмішки. Варто згадати й музичний супровід – баян, труба, кларнет, бубон, барабан – допомагали  виконавцям  створювати  чудесний колорит  та милозвучність народних надбань. І хоч учасниками фольклорного гурту нині є  лише 15 чоловік, вони зуміли запалити своєю енергією всіх присутніх.
Варто наголосити, що цей рік є ювілейним не лише для колективу, але й для його керівника: Петро Тимощук відзначив свій 70-й віковий ужинок. Не залишилася поза увагою  й ще одна дата – 30-річчя подружнього життя родини Тимощуків, які проживши  разом  уже чимало десятків років,  зберегли в очах все те ж ніжне світло любові, як і багато років тому. Отож й звучало чимало хороших привітань із побажаннями ще довгих років процвітання, достатку і благополуччя, до яких приєднується і наша редакція.
Ольга Дем’янчук

Версія для друку
4
від 03.11.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»