«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Сьогодні рідні, колеги та друзі згадували журналіста Михайла Шевцова. На будинку, де він мешкав, встановили меморіальну дошку.

Микола Драганчук про Михайла Шевцова: «Для багатьох він був як батько» - Мені приємно бути присутнім на вшануванні журналіста, керівника, який по собі залишив стільки добрих справ. Михайло Шевцов був людиною слова та діла, володів неабияким організаторським хистом і, водночас, запамятався своєю скромністю та добротою. Для багатьох він був як батько,

 - зазначив голова обласної ради Микола Драганчук.  – Йому вдавалося реалізувати те, що здавалося неймовірним навіть для його колег: за його безпосередньої участі були збудовані сучасні редакційно-видавничі комплекси у Рівному, Здолбунові, Млинові, Рокитному, Березному, Володимирці.

 Встановили меморіальну дошку за сприяння Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України та мецената Георгія Александровича. Добрі слова про колишнього начальника управління облвиконкому в справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі  Михайла Шевцова говорили журналісти,  редактори місцевих ЗМІ та друкарі області, які були з ним знайомі. Пригадували,  з якою шаною та повагою він ставився до людей.    

-  Для багатьох Михайло Опанасович став учителем. І хоча народився на Харківщині, був істинним рівнянином – бо дуже багато праці вклав у розвиток області, - додав Микола Драганчук.    

 

Версія для друку
18
від 05.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»