Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сьогодні рідні, колеги та друзі згадували журналіста Михайла Шевцова. На будинку, де він мешкав, встановили меморіальну дошку.

 - зазначив голова обласної ради Микола Драганчук.  – Йому вдавалося реалізувати те, що здавалося неймовірним навіть для його колег: за його безпосередньої участі були збудовані сучасні редакційно-видавничі комплекси у Рівному, Здолбунові, Млинові, Рокитному, Березному, Володимирці.

 Встановили меморіальну дошку за сприяння Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України та мецената Георгія Александровича. Добрі слова про колишнього начальника управління облвиконкому в справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі  Михайла Шевцова говорили журналісти,  редактори місцевих ЗМІ та друкарі області, які були з ним знайомі. Пригадували,  з якою шаною та повагою він ставився до людей.    

-  Для багатьох Михайло Опанасович став учителем. І хоча народився на Харківщині, був істинним рівнянином – бо дуже багато праці вклав у розвиток області, - додав Микола Драганчук.    

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: