Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Щорічна Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція

25 липня 2018 року на майдані Незалежності відбувся прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Завідувач обласним лікувально-діагностичним гепатологічним центром Центральної міської лікарні м. Рівне  Ганна Мартинюк, голова комісії із реорганізації (злиття) КЗ „Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом”  Олена Гандзюк та документатор Рівненського обласного благодійного фонду „Наше Майбутнє” Станіслав Плещинський відповідали на найболючіші запитання.

У рамках акції усі бажаючі змогли абсолютно безкоштовно отримати консультацію щодо профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; пройти швидкий тест на визначення антитіл до гепатиту С; отримати засоби захисту та інформаційні матеріали.

До проведення акції долучилися фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрі проінформували присутніх про небезпеки при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, надали рекомендації щодо запобігання виникнення інфекційних та вірусних захворювань.

Учасники акції з задоволенням отримали інформаційні листівки з безпеки життєдіяльності аби краще засвоїти та усвідомити небезпеку інфікування, адже в зоні ризику – практично кожен.

 -- Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: