«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Щорічна Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоровя (ВООЗ) понад 5% українців інфіковані гепатитом С, а це становить близько 2 млн. інфікованих осіб. Глобальна стратегія ВООЗ для сектору охорони здоров’я визнає ці інфекції серйозною загрозою для здоровя населення і визначає за мету подолати гепатит до 2030 року. Офіційної ж статистики Мінохорони здоров’я не веде. Лише від початку року діагностували понад 20 тисяч нових випадків.

25 липня 2018 року на майдані Незалежності відбувся прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Завідувач обласним лікувально-діагностичним гепатологічним центром Центральної міської лікарні м. Рівне  Ганна Мартинюк, голова комісії із реорганізації (злиття) КЗ „Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом”  Олена Гандзюк та документатор Рівненського обласного благодійного фонду „Наше Майбутнє” Станіслав Плещинський відповідали на найболючіші запитання.

У рамках акції усі бажаючі змогли абсолютно безкоштовно отримати консультацію щодо профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; пройти швидкий тест на визначення антитіл до гепатиту С; отримати засоби захисту та інформаційні матеріали.

До проведення акції долучилися фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрі проінформували присутніх про небезпеки при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, надали рекомендації щодо запобігання виникнення інфекційних та вірусних захворювань.

Учасники акції з задоволенням отримали інформаційні листівки з безпеки життєдіяльності аби краще засвоїти та усвідомити небезпеку інфікування, адже в зоні ризику – практично кожен.

 -- Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Версія для друку
29
від 20.07.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»