«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Липня 2018 року

Що необхідно для подорожі за кордон на автівці

Українці з 11 червня користуються безвізовим режимом та без додаткових ускладнень подорожують Європою. Головний сервісний центр МВС інформує власників авто про те, які документи мають бути при собі для користуванням транспортним засобом.

 Що необхідно для подорожі за кордон на авто?

• національне посвідчення водія (зверніть увагу, що посвідчення водія має відповідати міжнародним вимогам – зокрема, у разі користування національним посвідченням водія за кордоном, документ повинен мати строк дії);
- розпізнавальний знак України на транспортному засобі;
- договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, що видане на особу, яка перетинає кордон;
- державний номерний знак на ТЗ.
Водіям варто пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні лише на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках.
У разі відсутності права власності на транспортний засіб – варто оформити документи для поїздки за кордон, для цього необхідна заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом.
Особам, що здійснюють поїзд­ку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їх ім’я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім’я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у сервісному центрі МВС.
Важливо! Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному сервісному центру МВС не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.
Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються. Детальну інформацію про організацію поїздки за кордон на транспортному засобі можна знайти на сайті hsc.gov.ua,
отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Версія для друку
24
від 16.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»