«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

Серцями нас закрили від біди

Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає… Годинник життя безупинно іде, Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає… Саме такими словами розпочали ведучі мітинг 26 квітня в Костополі на меморіалі Слави з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи та відкриття пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що відбувся за участі голови райдержадміністрації Олександра Середи, голови райради Сергія Ткачука, міського голови Євгенія Денисюка, голови Рівненської обласної організації інвалідів Чорнобиля Віктора Ольховика, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учнівсько-студентської молоді, представників трудових колективів установ, організацій, підприємств, громадських організацій та широкого кола громадськості району.

 Передувало мітингу покладання квітів, вінків до пам’ятного знака «Героям Чорнобиля», розташованого на території Костопільської ДПРП ДПРЧ-19.
Звертаючись до всіх присутніх на заході, голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа закликав бути толерантними і людяними у відносинах із тими, кому довелось пізнали Чорнобильську трагедію на власній долі, особливо це стосується дітей, запевнив у підтримці ліквідаторів аварії на ЧАЕС із боку районної влади.  Із промовою виступили голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук та міський голова Євгеній Денисюк.
Керівники району, міський голова нагородили ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС почесними грамотами. Ліквідатори І категорії Михайло Іщишин та Валерій Кундас, костопільчани, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків аварії на атомній станції, котрі жертвували своїм життям заради майбутнього своєї Батьківщини, під час виступу на меморіалі Слави подякували районній владі за підтримку та допомогу, згадали про проблеми чорнобильців, зокрема неможливість скористатися  пільгами, які насправді передбачені законодавством.
Як було зазначено під час заходу, відкриття пам’ятника у місті – це найменше, що можна зробити для людей, які ціною найдорожчого – власного життя та здоров’я – стали на захист своєї землі. Ці люди – символ самопожертви та безмежної любові до Батьківщини. Після урочистого відкриття пам’ятника (виготовлений за сприяння Костопільської РДА, за кошти районного бюджету в сумі 49 тисяч гривень) він був освячений, проведений спільний молебень. Присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи. До підніжжя пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції  косто­пільчани в глибокій  шані і вдячності поклали живі квіти.
 • http://kostvlada.org/

Версія для друку
17
від 28.04.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»