«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Селяни «скинулися» на дорогу

За ремонт дороги у селі самотужки взялися мешканці Перебродів, що у Дубровицькому районі. Селяни назбирали 250 тис. грн. на мате­ріали й зорганізували толоку. Вийшли на неї і малий, і старий.

“Роботи вистачає - бульбу копати, сіно косити. Але сказали всім людям вийти, і ми всі вийшли, відгукнулися, з розумінням поставилися”, – говорить учасник толоки, мешканець Перебродів Віктор Лесовець.
Найбільше дошкуляли селянам п’ять кілометрів шляху, який веде від їхнього села до автошляху районного значення.
“Жахлива дорога, одне слово. Автівку постійно треба ремонтувати. Нам дорога просто необхідна - і до району їздити, і в мене діток багато, то до лікарні треба”, – розповідає місцева жителька Ніна Панченко.
Люди не один рік зверталися до чиновників різних інстанцій. Натомість всюди отримували відповідь – грошей немає.
Втомившись від численних відмов, селяни самотужки зібрали чверть мільйона гривень на ремонт дороги. Порахували - дешевше самим укладати асфальт, аніж замовляти послуги. В Укравтодору орендували техніку та запросили його спеціалістів для консультацій, щоб виконати всю роботу за стандартами. За минулі вихідні встигли прокласти кілька кілометрів сільської дороги, наступними планують завершити роботу.


• 5 канал

Версія для друку
36
від 12.09.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»