«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Сарненський, Рівненський та Корецький райони – у передовиках

Вони увійшли в трійку лідерів за соціально-економічними показниками у минулому році,повідомляє прес-служба РОДА. У Сарненському районі суттєво зросли доходи місцевих бюджетів, відсутня заборгованість, високий рівень сплати за житлово-комунальні послуги. Також на Сарненщині завершено будівельні роботи на масштабних проектах – школі в Тинному та дитячому садку «Сонечко» в Ремчицях.

На другому місці – Рівненський район. Тут спостерігається збільшення інвестицій, ріст  промислового виробництва. Це стало можливим завдяки тому, що підприємства ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТзОВ «ОДЕК» наростили свої потужності. Також налагоджено роботу нового – ТзОВ«Світовид».
Третю сходинку у рейтингу зайняла Кореччина. У районі вдвічі зросли продажі промислових товарів, на 50 відсотків  більше виростили сільськогосподарської продукції.
«Слід відзначити прогрес у роботі Гощанської та Володимирецької райдержадміністрацій, Острозького міськвиконкому. Тож решті керівникам РДА потрібно детально проаналізувати свою роботу та ухвалити відповідні управлінські рішення», – зазначив заступник голови облдержадміністрації  Ігор Тимошенко.
Нагадаємо, рейтинг роботи райдержадміністрацій визначають за сукупністю 13-ти показників, зокрема, фінансово-економічною ситуацією в районі, залученням інвестицій, наповненням бюджетів.

Версія для друку
7
від 17.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»