«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Розваги маленької Демидівки

Голова райради на День пожежника "накостиляв" депутату ОТГ? Чи було це насправді побиття, чи лише незграбні розбірки людей напідпитку (і чи напідпитку насправді?), з’ясовуватиме поліція, бо обидва учасники конфлікту - голова райради Сергій Радченко та депутат Демидівської ОТГ Степан Ярош - туди звернулися. Але поки поліція справу вивчатиме, відбиратиме покази та свідчення, в Демидівці вже жваво обговорюють цю сенсаційну для маленького селища подію. Справа в тому, що обидва учасники сутички в межах району люди досить відомі. Сергій Радченко є знаним бізнесменом, був головою РДА, а нині очолює районну раду, а Степан Ярош - начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами при новоствореній Демидівській ОТГ, у минулому ж був помічником голови районної ради.

Обидва чоловіки після роботи опинилися в одному місці й в один час – на святкуванні Дня пожежної охорони у вузькому чоловічому товаристві. Декілька гостей, серед яких і був депутат Степан Ярош, запросив начальник цієї служби, а згодом до компанії долучилися голова районної ради Сергій Радченко і заступник голови РДА, які поверталися з Рівного з наради щодо ОТГ, яка проходила в місцевому готелі-ресторані «Айвенго». Поява Радченка декому не сподобалася, відбулася словесна перепалка, що закінчилася бійкою.
Ось версія пана Яроша, яку він озвучив сайту «ВСЕ»: «Він каже: «Що, мов, тут цей робить?» Типу весь такий начальник великий приїхав і продовжив: «Пішов … звідси». Я йому відповів: «Сам туди йди!» І він розбив мені обличчя. Людина почуває себе безнаказанно, каже, що він «мажор», хоча є люди багатші й ведуть себе нормально. Він такий типу великий начальник. Я на 17 років за нього старший, а в нього ні поваги, ні каяття. Навіть не подзвонив, не вибачився. Я офіцер запасу, і за якусь там тисячу судитись ніколи не думав, але моральну шкоду він повинен відшкодувати.
Степан Ярош нині знаходиться на лікуванні в районній лікарні. Найближчим часом поїде до Рівненської обласної лікарні на додаткові аналізи та процедури, адже стан його не покращується. Зараз у нього діагностували струс мозку, ймовірна й черепно-мозкова травма. Він повідомляє, що йому призначили крапельниці й уколи та має проходити МРТ в обласній клінічній лікарні, що начебто вартує майже тисячу гривень.
У голови Демидівської районної ради Сергія Радченка своя версія того, що сталося. Каже, що невдало впали. Він теж написав заяву до правоохоронців.
- Я його й не бив. Зайшов привітати пожежників. Він там сидів п’янезний. Встав, взяв мене за барки - й так разом із ним і впали. Чи, може, він мене хотів головою вдарити? Ну, я його не бив точно, відразу пішов, тому своєї вини не відчуваю. Може, він там ще десь падав сам, я не знаю. В поліції давав пояснення, щоб його також притягнули до відповідальності за неетичну поведінку. Під час падіння я теж розбив брову. Написав заяву, зняв побої. Він розмахував руками - це вже після падіння, але я його не бив точно…
Правоохоронці повідомили про відкрите провадження щодо нанесення легких тілесних ушкоджень депутату. Тим часом у Демидівці багато хто підтримує дії голови районної ради, дехто навіть каже, що мало дав…
Роман Вістенко

Версія для друку
16
від 20.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»