«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Липня 2018 року

Розслідують злочини на 74 мільярди

На потребі взаємодії як із громадськими організаціями, так і з пересічними громадянами наголосив під час прес-конференції у Рівному директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

Він зазначив, що НАБУ займається лише тими корупційними справами, де сума неправомірної вигоди складає понад  500 мінімальних заробітних плат, проте розглядає усі звернення, які надходять.  Якщо ж вони не належать до  компетенції антикорупційного бюро,  то перенаправляються у відповідні структури.
Також Тарас Лопушанський повідомив про результати роботи за перше півріччя нинішнього року. За інформацією НАБУ, 381 провадження нині перебуває в роботі, 221 особі повідомлено про підозру, висунуто 121 обвинувальний акт, 75 справ скеровано до суду. Загалом  від злочинів, що розслідуються, держава зазнала збитків, що сягають 74 мільярдів гривень.  До речі, в Рівненській області представників НАБУ наразі ще немає.
Вадим Мороз

Версія для друку
32
від 11.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»