«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

«Розібралися» за кілька хвилин

Поки Муляренко просив Хомка знести паркан на Кавказькій, хлопці з Нацкорпусу за лічені хвилини не залишили від нього й сліду. Нещодавно будівлю «Рівнеагропроекту» на вулиці Кавказькій, 9, що знаходиться навпроти «білого дому», обгородили парканом. Забудовник начебто мав дозвіл на упорядкування фасаду будівлі, але громадськість чомусь була переконана, що це початок незаконного будівництва.

 Вивченням проблеми планували зайнятися міські обранці. У вівторок, 16 травня, під час сесії міськради депутат  Святослав Стельмащук   зініціював створення спеціальної комісії із цього питання. Присутній у сесійній залі очільник обласного ДАБІ Ігор Мічуда заявив, що документів на зведення паркану, а тим паче на реконструкцію приміщення, у власників будівлі «Рівнеагропроект» немає. Міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що із будівництвом на Кавказькій, 9 «розбереться спеціальна комісія». А ще напередодні цього голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко звернувся в поліцію, щоб вона встановила, чи законний паркан на Кавказькій, 9. Пізніше на своїй сторінці у Фейсбук він напише таке: «Начальник патрульної поліції Сергій Мерчук та начальник ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда з’ясували, що цей паркан встановлено незаконно, і документ, а саме ескізний проект, який було пред’явлено представниками підприємця, не надає жодного права на проведення там будівельних робіт. Оскільки паркан стоїть на міській землі, звертаюся до міського голови Рівного Володимира Хомка з проханням демонтувати незаконну споруду». Після цього проблему з огорожею і можливим подальшим незаконним будівництвом було розв’язано майже блискавично. У вівторок під вечір туди навідалися представники одного з громадських об’єднань і за лічені хвилини повалили паркан. Поліція, яка прибула на місце події, заявила, що візьме пояснення в організаторів цієї акції. Але хлопці відповіли, що вони не організатори, а просто прийшли на це місце відпочити, паркан же їм заважав. Цікаво, хто саме - Хомко чи Муляренко - замовили цю послугу в групи молодих людей? Представники забудовника дії хлопців назвали актом вандалізму.
Думки ж рівнян із цього приводу, які вони висловили у соціальні групі «Рівненщина політична», розділилися.

Роман Вістенко

Версія для друку
47
від 25.11.2010р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»