«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Рівненську легкоатлетку «замовили» конкуренти?

Днями стало відомо, що дві українські легкоатлетки – рівнянка Ольга Земляк та Олеся Повх в останній момент були відсторонені від участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики через підозру у вживанні допінгу. Вчора у Рівному, повідомляє сайт «Голосно», легкоатлетка Ольга Земляк зустрілася із місцевими журналістами, щоб розповісти, чому її не допустили до участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики.

– За кілька днів до від’їзду у Черкаси, де мали відбутися останні тренування до чемпіонату, мені в телефонному режимі повідомили, що прийшов лист, в якому йдеться про те, ніби я вживала допінг. У мене такого листа на пошті досі немає. Лист прийшов тільки на федерацію, що є прямим порушенням. Ситуація відбувається така, про яку мовчати не можна. Я хочу, щоб винні понесли за це відповідальність. Це нонсенс – подібного прецеденту взагалі не було. Цікаво, що в тому листі були вказані такі результати аналізів, які взагалі аномальні. Лікарі розповідають, що таких показників взагалі в жіночому організмі бути не може, навіть за умов вживання допінгу, – зазначає легкоатлетка.
За словами спортсменки, вчені знали прізвища спортсменів, яким робили аналізи. Це теж неправильно.
– Я можу припустити, що це була «заказуха», – додала Ольга і зазначила, що готується до суду.

Версія для друку
31
від 04.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»