Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненського поліцейського нагородили памятною відзнакою

30 листопада, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сергій Волков вручив капітану поліції медаль «За оборону Авдіївки».

У 2014 році, коли на Сході України розпочалася збройна агресія проти нашої держави, Сергій Бакай залишив своє стабільно розмірене життя аби боронити  цілісність та незалежність Батьківщини. Чоловік уже мав досвід служби у внутрішніх військах МВС України. Він, не задумуючись, поїхав на Схід у складі добровольчого батальйону, а згодом поповнив лави правоохоронців. Майже два роки Сергій Бакай ніс службу та безпосередньо брав участь у бойових діях на Сході України, за що отримав не одну відзнаку.

В Авдіївці поліцейський перебував у 2016 році близько п’яти місяців у складі полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ». На той час він був заступником командира полку та керував зведеними загонами поліцейських, відряджених у зону проведення антитерористичної операції. Наприкінці 2016 року частину бійців ППСПОП «Київ» під час чергової ротації вивели із зони проведення АТО. Свою службу народові України Сергій Бакай нині несе на Рівненщині та продовжує всіляко допомагати бійцям, які нині боронять кордони нашої держави на Сході України.

 

 

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: