«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Вересня 2018 року

Рівненського поліцейського нагородили памятною відзнакою

Відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області помічника начальника ГУНП в Рівненській області Сергія Бакая нагородили пам’ятною відзнакою.

30 листопада, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сергій Волков вручив капітану поліції медаль «За оборону Авдіївки».

У 2014 році, коли на Сході України розпочалася збройна агресія проти нашої держави, Сергій Бакай залишив своє стабільно розмірене життя аби боронити  цілісність та незалежність Батьківщини. Чоловік уже мав досвід служби у внутрішніх військах МВС України. Він, не задумуючись, поїхав на Схід у складі добровольчого батальйону, а згодом поповнив лави правоохоронців. Майже два роки Сергій Бакай ніс службу та безпосередньо брав участь у бойових діях на Сході України, за що отримав не одну відзнаку.

В Авдіївці поліцейський перебував у 2016 році близько п’яти місяців у складі полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ». На той час він був заступником командира полку та керував зведеними загонами поліцейських, відряджених у зону проведення антитерористичної операції. Наприкінці 2016 року частину бійців ППСПОП «Київ» під час чергової ротації вивели із зони проведення АТО. Свою службу народові України Сергій Бакай нині несе на Рівненщині та продовжує всіляко допомагати бійцям, які нині боронять кордони нашої держави на Сході України.

 

 

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Версія для друку
8
від 01.12.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»