«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Рівненський ЦНАП готовий до видачі паспортів

У Рівненському центрі надання адміністративних послуг почав роботу підрозділ з видачі українських і закордонних паспортів. Нове приміщення облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів і створити максимально комфортні умови для подачі документів.

Зi своєрідною інспекцією, рівненський ЦНАП, відвідав міський голова Рівного Володимир Хомко, у своєму коментарі журналістам він зокрема зазначив: 


«Завершився ще один надзвичайно вдалий етап вдосконалення нашого центру надання адміністративних послуг. Ми відкрили новий відділ у якому рівняни зможуть отримати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон. Створення цього сучасного підрозділу, враховуючи технічне забезпечення, обійшлося у 2,2 мільйона гривень. Відділ укомплектований персоналом для швидкої і якісної роботи, тут працюватимуть 15 спеціалістів. Доречі, 800 тисяч гривень на реалізацію цього проекту ми отримали від Європейського союзу. Я думаю, що за рівнем надання сервісу це безпрецедентний заклад, просто пропоную представникам ЗМІ опитати рівнян, які можуть порівняти обслуговування у Рівненському ЦНАПІ з тим, як це відбувається у інших установах. Не сумніваюсь, що оцінка мешканців міста буде відмінною. Ми дуже пишаємось робою центру надання адміністративних послуг і ще маємо деякі плани з його розширення та удосконалення».  

Директор Рівненського ЦНАПу Юлія Шигорева, тим часом, відзначила високий рівень співпраці з усіма суміжними службами і державними установами, зокрема, з державною міграційною службою. Всі процеси з видачі паспортів повністю автоматизовані, тож у громадян які вирішать отримати паспорт у центрі надання адміністративних послуг не повинно виникати жодних проблем з тим, аби отримати необхідний їм документ максильно швидко і в комфортних умовах. 

 


-- Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Версія для друку
26
від 30.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»