«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Рівненські депутати вважають Саакашвілі загрозою

У четвер на сесії Рівненської міської ради депутати планували підтримати звернення до Уряду та парламенту України. У ньому йшлося про загрозу територіальній цілісності та суверенітету держави внаслідок перетину Саакашвілі держкордону в пункті пропуску «Шегині» 10-го вересня. Про результати голосування повідомив у себе на сторінці в соцмережі Фейсбук депутат міськради Рівного Назарій Поліщук.

«Всього за включення цього питання в порядок денний проголосували 24 депутати та міський голова, всі присутні з фракцій Радикальної партії, «Свободи», «Солідарності» та «Громадського контролю».
Не голосували в повному складі «Самопоміч», «УКРОП»  та «Батьківщина». У результатах цього голосування чітко проглядається те, які політичні сили і хто з ким блокуватиметься на найближчих виборах.
Нагадаємо, що підтримати Саакашвілі під час перетину кордону в «Шегині» їздила і делегація рівнян, які представляли різні політичні сили. Серед членів делегації – начальник міського управління культури Рівного Тарас Максименко, керівник обласного осередку «Справедливості» Анатолій Сидорук, голова обласного осередку «Руху нових сил» Юрій Плоский та інші земляки. І все ж, коли справа підійшла до прийняття рішення, то не вистачило шість голосів. Про це «ВР» повідомив депутат міської ради Роман Яворський.
Тим часом, поки місцеві ради намагаються дати оцінку вчинку Саакашвілі, сам  генацвале Міхо вільно подорожує Україною. І зупиняти його точно ніхто не стане, так само, як ніхто до виборів не вирішуватиме питання з авто на євробляхах, бо нікому в цій країні не потрібні організовані акції протесту – ні щирі, ні проплачені.
• Василь Бурченя

Версія для друку
37
від 15.09.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»