«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Рівненська обласна рада започаткувала співпрацю із гміною Лукта

Голова обласної ради Микола Драганчук і заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії облради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Світлана Богатирчук-Кривко зустрілися з делегацією із гміни Лукта, яка впродовж 26-27 жовтня перебуватиме на Рівненщині.

Учасники зустрічі, зокрема, поспілкувалися про реформи децентралізації в Польщі та Україні, польський досвід у сфері місцевого самоврядування, пріоритети та основні напрямки розвитку Рівненщини. А завтра представники гміни Лукта працюватимуть в Бугринській ОТГ Гощанського району, де обмінюватимуться досвідом роботи з місцевою громадою.     

-              Це не просто візит ввічливості. Такі партнерські відносини – ще один крок до налагодження співпраці, - відмітив під час зустрічі голова обласної  ради Микола Драганчук.

Варто додати, що передумовою для приїзду представників гміни Лукта на Рівненщину були відвідини цього краю апаратом облради  в вересні цього року під час участі в навчальній програмі «Study Tours to Poland».

 

 

Версія для друку
43
від 27.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»