«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Травня 2018 року

Рівненщина підняла прапори України та Євросоюзу

Військовий оркестр, чиновники найвищого рівня, пластуни, ветерани АТО, родини Героїв Небесної Сотні, лідери студентського руху та громадськість зібралися на майдан Просвіти вчора опівдні. Тут біля обласної адміністрації відбувалась церемонія підняття прапорів нашої держави та Європейського Союзу.

Замайоріли підняті рівненськими військовими та пластунами знамена під державний та європейський гімни.
Свої вітання з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України виголосили рівнянам та гостям міста перші особи краю та обласного центру. І міський голова Рівного, і голови облдержадміністрації та облради у своїх промовах сходилися в одному – це вибір, який довелось відстоювати на столичному Майдані усією країною, і який нині доводиться відстоювати ціною життів наших оборонців, котрі на передовій захищають суверенітет держави. Тим не менше, люди довели, що здатні гуртом постояти за свою мету – жити в прогресивній країні. Залишилось тільки довести, що спільними зусиллями спроможні збудувати й країну своєї мрії.
Зауважимо, що аналогічні акції проходили по всій  Україні. А вже 14 травня на Рівненщині відбудуться інформаційні та мистецькі заходи до Дня Європи. Нинішні ж урочистості завершилися спільним фото.
Анатолій Андрієвський

Версія для друку
19
від 12.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»