«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

«Рівнеазот» знову не працює

Хімічні заводи в Рівному і Черкасах, які належать до холдингу Ostchem Дмитра Фірташа, були змушені почати процедуру «гасіння» агрегатів аміаку через різке зниження тиску газу. Директор ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда стверджує, що завод відключили від газопостачання несподівано і безпідставно. Про це він повідомив «Радіо Трек».

«Нас насильно зупинили. Після нашого прохання дати можливість планово зупинити завод, щоб не створювати екстрену ситуацію, нам назустріч не пішли. Примусово фактично закрили засувку, і весь завод зупинявся за блокуваннями», - сказав керівник підприємства.
При цьому співробітників заводу повідомили, що газ відключено через заборгованість. Раніше видання «Інфоіндустрія» повідомляло про зниження тиску газу на ПАТ «Рівнеазот» і «Азот» (Черкаси) групи OSTCHEM Holding, яка входить до складу фінансово-промислової групи «Group DF» Дмитра Фірташа.
«Тиск газу в «Рівнеазоту» і Черкаського «Азоту» різко знизився, після зниження з позначки 10 до позначки 7 бар, виробництво аміаку зупиняється автоматично. Заводи були змушені почати процедуру «гасіння» агрегатів аміаку. Це призведе до скорочення виробництва селітри в Рівному до 50 відсотків, а в Черкасах до повного зупинення виробництва карбаміду», - пише видання.
Зазначають, що це, разом із припиненням виробництва селітри у Сєверодонецьку, може призвести до проблем в аграрній промисловості, яка саме зараз потребує добрив.
«Ситуація надзвичайна, оскільки в даний момент заводи відвантажують товарну продукцію, продану ще в грудні і в січні. Значна частина цього товару вже продана аграріям або трейдерам у регіонах. Україна гостро потребує селітри і карбаміду, а імпорт фізично здійснити неможливо - не вистачить часу, адже сезон їх внесення в країні вже розпочався», - повідомляє «Інфоіндустрія».

Версія для друку
10
від 10.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»