«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Рівне втратило ще одного Героя

В обласному центрі в останню путь провели сержанта Збройних Сил України Сергія Голубєва, який ціною власного життя вберіг десятки підлеглих. Він народився у Рівному в 1979 році. З вересня 2014 року добровольцем вступив до батальйону «Айдар» та виконував завдання в районі Антитерористичної операції, де був поранений, та після нетривалого лікування знову повернувся на бойові позиції.

11 березня ворожа куля обірвала життя молодшого командира з позивним «Голуб». Ворожа диверсійно-розвідувальна група підійшла на десяток метрів до однієї з позицій сил АТО поблизу Докучаєвська, що на Донеччині, відкривши вогонь на ураження. Противник діяв зухвало, намагаючись взяти взводний опорний пункт штурмом. Завдяки вмілим діям сержанта Сергія Голубєва його підрозділ зміг утримати позиції, а противник поніс втрати та відступив.
15 березня в Рівному попрощалися з бійцем. Окрім рідних та бойових побратимів, провести в останню путь Героя прийшли сотні мешканців обласного центру.
Поховали захисника України на Алеї Героїв кладовища «Нове». Сергій Голубєв став сімнадцятим. Три перші могили з’явилися тут після подій на Майдані, решта чотирнадцять — під час подій на сході України.
Серед представників влади, друзів та близьких співчуття родині героя  висловив виконуючий  обов’язки військового комісара  Рівненського   обласного військового комісаріату полковник Валентин Ревко.
– Наш край втратив ще одного патріота, справжнього сина українського народу в боротьбі за мирне майбутнє. Ми зробимо все необхідне, аби якнайшвидше оформити сім’ї необхідні документи на отримання грошової компенсації та пенсій по втраті годувальника дітям, – наголосив офіцер.
Відповідно до Указу Президента, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові сержанта Голубєва Сергія Володимировича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
 • Віктор Шубец,
офіцер прес-служби Міністерства оборони України
в Рівненській області

Версія для друку
11
від 17.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»