«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

Рекорд України: найдовший український медовик виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Представник національного реєстру Рекордів України зафіксувала довжину рівненського медовика – 22.5м! Новий рекорд 2018 року підтверджено! Виріб став справжньою окрасою та насолодою свята меду і трави «Золотіївські ряди», яке днями відбулося у Рівному.

 

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко не приховує гордості: «Дякуємо організаторам та учасникам дійства за довіру нашому закладу та тісну співпрацю у встановленні рекорду. Завдяки давнім друзям, соціальним партнерам навчального закладу наші слухачі мають унікальну нагоду не лише спостерігати, але й долучатися до цікавого захоплюючого процесу. У такій професійній, творчій атмосфері майбутні кондитери проявляють власні сили, відбуваються як майстри та отримують масу позитиву від спільної роботи та обраної професії».

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості став  своєрідною меккою професійності, адже згуртовує відомих майстрів, кращих представників професій, натхненних однодумців. Навчальний заклад успішно готує кваліфікованих робітників за 56-ма ліцензованими робітничими професіями у різноманітних галузях. Одна з них - «Кондитер» - щоразу виявляє нові й нові таланти. Саме на базі РЦПТО ДСЗ нещодавно зустрілися рівненські кондитери-професіонали, аби встановити національний рекорд, виготовивши найбільший кондитерський виріб.

Авторами виробу стали знані рівненські кондитери і слухачі-початківці. Напередодні представники навчального закладу, майстер виробничого навчання  Світлана Рибачок та слухачі групи  за професією «Кондитер». активно долучилися до організації та випікання медовика. Впродовж двох тижнів кипіла робота. У навчальній  майстерні «Кондитерський цех» (навчальне відділення РЦПТО ДСЗ на вул. І.Підкови, 17-а у Рівному) під керівництвом відомого кондитера Рівненщини Катерини Тарадайки та за участі представників «Гільдії кухарів Рівненщини» Аліси Хагенбрух, Олександра Медведя, Сергія Солдаткіна та  Руслана Плясулі з’явився незвичний гігантських розмірів медовий торт. І це саме та мить торжества майстерності і успіху!

Очікування перевершили хвилюючі сподівання - справу виконано на усі 100% - рекорд встановлено!

 

 

• Рівненський обласний центр зайнятості

 

Версія для друку
32
від 10.08.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»