«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Листопада 2018 року

Протокол від НАЗК і грамота від Філарета

Цього тижня стало відомо, що Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) знадобилося аж цілих три роки для того, щоб виявити порушення у деклараціях голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка і ще 13 осіб у межах усієї України. НАЗК скерувало до суду протокол про адміністративне правопорушення голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка. Стосується він електронних декларацій посадовця, які перевіряло НАЗК. Рішення відправити матеріали до суду ухвалено на засіданні Національного агентства.

За повідомленням сайту НАЗК, у декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка було виявлено недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму 242,67 прожиткових мінімумів для праце­здатних осіб (майже 445 тис. грн.).
Національне агентство запобігання корупції для газети «Рівне вечірнє» цю ситуацію прокоментувало так: «Олексій Муляренко при заповненні та поданні декларації зазначив недостовірні відомості про вартість та дати набуття права на нерухоме майно, яке належить йому на праві власності, про відсутність нематеріальних активів, про юридичну особу, кінцевим бенефіціарним власником якої є дружина, про дохід, нарахований/отриманий ним та дружиною протягом звітного періоду».
Матеріали про порушення НАЗК передало до Рівненського міського суду. Передбачене покарання, якщо суд підтримає висновок НАЗК, —
штраф 17 – 42,5 тис. грн.
Водночас НАЗК акцентує увагу на тому, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є всього лише підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.
А напередодні неприємної звістки голова ОДА мав і радісну для себе подію. За вагомий внесок у відродження духовності в Україні та всебічну підтримку утвердження Помісної Української Православної Церкви Святійший Патріарх Філарет під час особистої зустрічі в резиденції нагородив Олексія Муляренка Орденом святого рівноапостольного великого князя Володимира ІІ-го ступеня.
Життя – воно таке: грішне і праведне завжди десь ходять поряд. І в чиновників теж.
• Роман Вістенко

Версія для друку
43
від 26.10.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»