«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Протестувальники вимагають зупинити трансляцію ЧС 2018

Сьогодні, 26 червня, о 9 ранку, група чоловіків із львівської громадської організації "Форпост" прийшла до телецентру "Олівець" із вимогою припинити показ Чемпіонату світу з футболу 2018 та президента Російської Федерації Володимира Путіна на Суспільному.

 
 

Попри те, що НСТУ повністю відмовилася від трансляції Чемпіонату світу з футболу 2018 та не транслювала жодної події чемпіонату.

Близько десяти осіб у камуфляжі зібралися біля входу в телецентр із плакатами, встановили звукову систему, скандували та роздавали листівки.
У листівках зазначено такі вимоги:
  • Негайно зупинити трансляцію пропаганди з країни-окупанта — Росії.
  • Перевірити законність рішення Суспільного щодо трансляції ЧС з футболу.
  • Покарати винних у пропаганді позитивного образу Росії.
  • Досить показувати нам Путіна!
 
На спроби працівників НСТУ пояснити, що трансляція ЧС на жодному з каналів Суспільного не відбувається і ніколи не відбувалась, протестувальники не реагували. На місці події також перебували журналісти телеканалу ZIK. Після спілкування з цими журналістами протестувальники швидко розійшлись.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з футболу 2018 — 21-й Чемпіонат світу з футболу ФІФА, фінальний етап якого відбувається з 14 червня по 15 липня 2018 року в Росії. Правління ПАТ "НСТУ" ухвалило рішення відмовитись від трансляції будь-яких подій ЧС 2018 на всіх платформах Суспільного, оскільки такі трансляції можуть містити елементи пропаганди з країни-агресора.
 

Версія для друку
25
від 22.06.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»