«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

Просимо не стояти осторонь і відгукнутися на чужу біду

В учениці І курсу ВПУ №24 м. Корець Галі Рудяк два тижні тому Галині підтвердили страшний діагноз - лімфома Ходжкіна. Дівчині почали курс лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Хвороба спровокувала прояв такого захворювання як туберкульоз.

 У дівчини є шанс на одужання. Саме тому ми звертаємося до Вас, наші колеги, щоб кожен міг допомогти вірою, молитвою та фінансовою підтримкою.
Це ще додаткові великі витрати. Галю виховує одинока мама- інвалід. Сімя проживає у Корецькому районі з прибутком у сумі пенсії мами, та стипендії самої Галі. Ми віримо в небайдужість українців ... навіть сама не значна сума буде підтримкою для неї.  Поступай з іншими так, як хотів би що б поступили з тобою. Карта приват банку 5168 7573 1156 1593 -  Рудяк Олена Михайлівна - мама Галі. № тел. мами: 068-241-72-53

Версія для друку
17
від 28.04.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»