«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

Продали незаконно

Апеляційний суд підтвердив недійсність договорів про продаж Рівненського радіозаводу. 5 липня Рівненський апеляційний суд залишив без змін рішення Господарського суду за позовом регіонального відділення Фонду Держмайна про визнання недійсними договорів купівлі-продажу майна радіозаводу, повыдомляэ прес-служба ОДА.


Таким чином, вже дві інстанції підтвердили, що продаж заводу – незаконний.
Також додамо, що місяць тому, 13 червня, апеляційний суд підтвердив недійсність рішення загальних зборів щодо відчуження майна заводу та передачу його у приватну власність.
«Це дуже важливі кроки до повернення у державну власність майна заводу. Переконаний – вже незабаром колишній радіозавод повернеться у державну власність, а особи, які допустили його розкрадання, відповідати­муть перед законом», – прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Нагадаємо, декілька місяців тому багаторічний процес повернення радіо­заводу державі зрушив з місця. Справу взяв під особистий контроль голова адміністрації Олексій Муляренко і вперше за багато років громадськості вдалося потрапити на територію колишнього Рівненського радіозаводу. Це дало можливість пришвидшити розслідування усіх кримінальних справ щодо цього об’єкта.

Версія для друку
27
від 07.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»