«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Працівники Рівненської АЕС обирають ПриватБанк

Понад вісім тисяч співробітників Рівненської АЕС мають можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут – це не просто зарахування грошей на карту. Це -сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку. ПриватБанк представлений в місті атомників найрозвиненішою в місті банкоматно-термінальною мережею та зручними відділеннями, у яких можна отримати повний спектр банківських послуг.

«Нескінченні черги, виснажливий пошук банкомата – про це можна забути. До послуг наших клієнтів – 7 банкоматів і 17 терміналів самообслуговування у всіх районах міста, –зазначає керівник напрямку із залучення та реалізації зарплатних проектів Північно-Західного РУ Сергій Ковальчук. – Співробітники Рівненської АЕС, які стали клієнтами ПриватБанку, отримали також можливість знімати готівку без комісії у всіх без винятку банкоматах України, а не тільки у наших. І ще одна перевага, яку по праву можна назвати вирішальною – клієнти, разом із 10 мільйонами українців, можуть виконувати незліченне число фінансових операцій в будь-який час і з будь-якої точки через Інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток Privat24».
Для власників зарплатних карток ПриватБанк максимально спростив отримання фінансових довідок, зокрема для оформлення документів для візи. Тепер співробітник підприємства може як переглядати, так і роздруковувати будь-яку довідку,  за якою раніше потрібно було відвідувати відділення банку. І все це безкоштовно через Інтернет-банк Приват24.
Крім того в Інтернет-банку Приват24 з’явилася нова послуга – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу клієнти, які працюють, зможуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення (пенсіонери та одержувачі субсидій і соціальних виплат) – дізнатися інформацію про перерахунок пенсії, розрахувати розмір субсидії, оформити заяву на виплату пенсії або соціальної допомоги. За допомогою «Соціального кабінету» клієнти банку можуть також отримати інформацію про порядок оформлення допомоги в разі народження дитини, уточнити перелік необхідних документів для призначення пенсії та субсидії.
Для власників «Карт для виплат», для збільшення доходу від отриманих виплат, ПриватБанк пропонує послугу «Стандарт безподатковий». Ця послуга на 27 відсотків більш дохідна, ніж звичайні вклади, тому що проценти за нею не оподатковуються. Послуга доступна для клієнтів, які отримують заробітну плату, пенсії, соціальні виплати на картки банку. Користуватися новою послугою можна так само, як і звичним депозитом. Оформити послугу «Стандарт безподатковий» можна в будь-якому відділенні банку або через Інтернет-банк Приват24: достатньо визначити суму із зарплати або пенсії, на яку клієнт бажає отримувати додатковий дохід і вибрати строк –
1, 3, 6 або 12 міс. А потім ПриватБанк щомісяця буде виплачувати проценти на Картку для виплат, з якої раніше було оформлено послугу. Поповнити «Стандарт безподатковий» можна в будь-який зручний час, якщо на картку надійшла чергова зарплата або пенсія.
«Отримати зарплатну карту працівники Рівненської АЕС, як і будь-якого іншого підприємства, можуть у будь-якому відділенні ПриватБанку, – розповідає керівник напряму із залучення та реалізації зарплатних проектів Північно-Західного РУ Сергій Ковальчук. – При собі потрібно мати лише паспорт, ідентифікаційний номер, телефон і 5-10 хвилин вільного часу. Саме стільки займає оформлення необхідних документів та реєстрація рахунку. А картку, куди буде перераховуватися зарплата, клієнт отримує безоплатно і відразу».
Крім звичайної «Карти для виплат» клієнт може оформити карту «Універсальна» з кредитним лімітом у розмірі чотирьох зарплат і пільговим періодом до 55 днів. До того ж, ПриватБанк дає можливість зробити свою карту абсолютно індивідуальною. Для цього на сайті банку потрібно просто вибрати тип карти і завантажити зображення, яке стане основою дизайну унікальної пластикової карти.
Додатковою перевагою для клієнтів ПриватБанку, які бажають здійснити заміну вікон чи придбати нове енергоефективне опалення, є можливість скористатись програмою «Теплі кредити» в магазинах-партнерах банку та при цьому отримати державну компенсацію за програмою енергозбереження. Цього року ПриватБанк уперше став партнером державної програми енергоефективності «Теплі кредити» з найнижчими ставками кредитування – до 18 відсотків, без додаткових умов і прихованих комісій. Для отримання «Теплих кредитів» клієнтам ПриватБанку потрібно обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс «Оплата частинами», «Миттєва розстрочка». Далі – визначитись із потрібним товаром та оплатити його за допомогою картки ПриватБанку «Універсальна».
Незважаючи на зміну тарифної політики на ринку надання банківських послуг, у ПриватБанку комісія за сплату комунальних послуг залишається мінімальною та незмінною. Наприклад, у Вараші послуги водопостачання, обленерго та квартплату можна сплачувати взагалі без комісії, тобто – безоплатно. Існує лише комісія за послуги Житлокомунсервісу. Вона складає 3 гривні при сплаті через касу відділення, 2 гривні –  при сплаті в терміналі самообслуговування і 1 гривню – через Інтернет-банк Приват24. Крім того для пенсіонерів в рамках соціальної програми ПриватБанку будь-які комунальні послуги, незалежно від каналу оплати, проводяться без комісій.
Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011 р.
• Роман Вістенко

Версія для друку
23
від 09.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»