«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Позичте Удовиченку пятсот гривень

Ця історія практично не мала жодних шансів потрапити на сторінки газети, якби окремі її герої були адекватними людьми і усвідомлювали, що роблять негарні і нелогічні кроки, тим більше, що самі вони є представниками професії, яка уповноважує їх оцінювати дії і вчинки інших людей.

 Ми намагалися бути терплячими, доводили свою правоту різними способами, бо на 100 відсотків впевнені в ній, намагалися залагодити цю проблему в ході переговорів і листування, але наштовхнулися на стіну нерозуміння, байдужості і зверхності, що межує з відвертим цинізмом. І все це робив не якийсь мажор, якого в дитинстві, на жаль, не шльопали ремінцем по попі, а серйозний чоловік, який, здавалося, обіймає не менш серйозну посаду – очолює Раду адвокатів Рівненщини.  Але не будемо мучити читача здогадками і, як то кажуть, усе по порядку.

У вересні минулого року секретар тодішнього складу Ради адвокатів Рівненщини Саша Кеца звернулася до редакції з проханням опублікувати оголошення про скликання звітно-виборної конференції. Оскільки редакція працювала з цією структурою ще з 2015 року і, так би мовити, довіряла своєму партнеру, жодних проблем з оплатою до цього не мала, то прохання виконала і після виходу оголошення виставила рахунок для оплати. Але минав час, а оплата за оприлюднене оголошення не надходила. Ми неодноразово надсилали повторно рахунки, бо в Раді стверджували, що попередній загубили. Довелося навіть вийти на голову Ради Сергія Удовиченка… І тут ми нарешті зрозуміли, чому немає оплати.

Треба ж такому статися, що саме на тій конференції склад ради змінився, і новим головою став пан Удовиченко, який чомусь вирішив, що нікому нічого не зобов’язаний платити. Довго він мучив нас своїми вимогами, мовляв, то надайте оригінал листа, то оригінал рахунка, то електронну адресу, з якої було відправлено лист. Допетляв пан адвокат вже до того, що заявив про те, що Саша Кеца в них не працює, такої електронної адреси в їхній базі немає, і, зрештою, нехай Саша Кеца розрахується з редакцією за свої уподобання… Сказати, що ми були здивовані такою відповіддю пана Удовиченка – це не сказати нічого. Здається - це вершина невихованості людини, яка за родом своєї професії має захищати скривджених клієнтів, і ганьбиться ж юрист не за великі гроші, а за якихось п’ятсот гривень (!)
 Ми припинили будь-яке спілкування і вмовляння нашого клієнта розрахуватися за надані послуги. Звертатися в суд – теж немає жодної логіки, бо сума судового збору буде більшою, ніж заборговані нам гроші.  Звичайно,  на цій історії можна було б попіаритися, довести пану Удовиченку, що він був неправий, але втратимо багато дорогоцінного часу. Якби мова йшла про дійсно неплатоспроможну людину, організацію, чи якусь іншу форс-мажорну ситуацію, ми б, звісно, не стали виносити на люди цю історію і, так би мовити, пробачили борг. Оприлюднюємо ж її, власне, аби відкрити очі на відверто нахабну поведінку згаданого  юриста.
Єдине прохання до наших читачів і колег пана адвоката з адвокатського об’єднання  «Удовиченко і партнери», якщо десь випадково зустрінете на вулиці адвоката Удовиченка, то дайте йому кілька гривень, можливо, саме з вашою допомогою він нарешті зможе сплатити борг перед редакцією.

• Василь Бурченя, головний редактор

Версія для друку
33
від 21.08.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»