«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Липня 2018 року

Постер УКМЦ забрали з борду біля місця проведення саміту G20

Київ, 08 липня 2017. 7 та 8 липня німецький Гамбург приймає одну з ключових політичних подій року, а саме саміт G20, на якому Україна офіційно не представлена. Український кризовий медіа-центр підготував для політиків наймогутніших країн світу нагадування про українських патріотів, які борються за мир в зоні АТО.

Постер з закликом “Уважно подивіться на ці обличчя” й фото українських військових, волонтерів та добровольців, які стримують агресора на сході України, був розміщений якраз посередині між місцем, де зупиняються офіційні делегації, і входом до Арени, за десять метрів від шляху слідування представників країн.
Журналісти та міжнародні медіа одразу звернули увагу на борд.
Та уже вчора ввечері борд виглядав інакше (фото: Lisa Piesek).
“Наразі достеменно не відома причина, з якої прибрали наш постер. Проте варто відзначити, що про його відсутність нам повідомили після закінчення довгоочікуваної зустрічі президентів Трампа та Путіна,” повідомив Геннадій Курочка, автор проекту та співзасновник Українського кризового медіа-центру.

Відсутність постера на білборді помітила журналіст і фотограф Lisa Piesek та повідомила про це на своїй сторінці.

Деталі все ще уточнюються.

-- Прес-центр Українського кризового медіа-центру

Версія для друку
27
від 07.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»