«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Поліція охорони закликає рівнян бути пильними в святковий період

В період відзначення загальнодержавних свят зазвичай збільшується кількість правопорушень. У зв’язку з цим поліція охорони посилила чергові групи реагування в період 23-27 серпня по всій області. Зокрема, в районних центрах та в місті Рівному близько 400 правоохоронців долучаться до патрулювання під час проведення публічних заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня міста.

- Прохання до громадян, жителів міста та гостей, поставитись з розумінням до посилення заходів безпеки в області. Поліція охорони проводить системні профілактичні заходи, щоб забезпечити ваш спокій та цілісність вашого майна, - зазначив керівник Управління поліції охорони в Рівненській області, полковник Гаврилюк Олександр Васильович.


Працівники поліції охорони просять бути пильними та звертати увагу на підозрілі предмети та осіб і в разі небезпечної ситуації телефонувати на оперативні лінії «102», або «101».

• Управління поліції охорони в Рівненській області

Версія для друку
33
від 18.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»