«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Поліцейські розшукують безвісти зниклого неповнолітнього

Про зникнення 15-річного сина до поліції учора, 22 липня, повідомила мати, 43-річна жителька Острога. Поліцейські області орієнтували на пошуки дитини весь особовий склад.

Як пояснила жінка правоохоронцям, того дня вони з сином пішли у гості до дочки. Близько 18 години хлопець з дозволу матері пішов гуляти містом, однак додому так і не повернувся.

Равський Олександр Олегович, 2002 р.н., мешканець Острога.

Неповнолітній був одягнений у світлі джинси в смужку, білу спортивну кофту на замку, коричневі босоніжки на ліпучках. Мобільного телефону при собі не має.

Відомо, що родина не повна та не благополучна. Хлопець втікає з дому та із центру соціально-психологічної реабілітації дітей уже вдесяте. Крім того, перебуває на обліку у поліції за вчинення крадіжки. Цьогоріч суд відмовив у позові про позбавлення жінки материнських прав.

Правоохоронці звертаються до усіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо зниклого Олександра, повідомляйте до поліції за телефоном «102».

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Версія для друку
29
від 21.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»