Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Поклик душі» Ольги Шершун


– Мене просто зачаровували полотна визначних майстрів, – розповідає пані Ольга. – Й ось три роки тому, споглядаючи цю красу, якось спонтанно виникло бажання й самій взяти в руки пензель. А так як не закінчувала художньої школи, а отримала технічну освіту і працювала вже з десяток років дизайнером, то вирішила брати приватні уроки з живопису. Як з’ясувалося, зробити це не так і просто. Але все ж мені поталанило, що я потрапила до художньої школи-студії «Арт-маестро». Там працюють справжні професіонали, які дуже допомогли у здійсненні моєї мрії.
Споглядаючи полотна мисткині, відчуваєш, що малює вона те, що їй подобається, адже роботи передають внутрішній світ самої художниці, яка інтуїтивно відчуває, де і як має лягти кожен мазок, щоб все було гармонійно, вабило зір і тривожило душу. Вони наповнені світлом, надзвичайно емоційні, від них віє теплом і затишком.
Із усіх представлених на виставці картин вирізняється серія портретів. На них зображені рідні художниці. Усі роботи створені в цьому році. Адже, як зауважила пані Ольга, вона потроху відходить від копіювання й творить самостійні полотна, що й робитиме надалі.
Це вже друга персональна виставка Ольги Шершун. Перша відбулася в районному Будинку культури с. Зоря, а після виставкової зали обласної бібліотеки роботи поїдуть до Культурно-археологічного центру Пересопниця, де будуть презентуватися вже в жовтні. А от до 24 вересня відвідувачі книгозбірні ще можуть її переглянути у Рівному.
• Ольга Дем’янчук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: