«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

По пенсію – під ОДА

Днями біля Рівненської облдержадміністрації та облради вже вкотре мітингували колишні правоохоронці. З плакатами на кшталт «Ні пенсійному геноциду!», «Дайте жити, не бажаємо виживати!», «Можновладцям – наші пенсії» відставники вимагали втручання влади у ситуацію із пенсійним забезпеченням силовиків, позаяк впродовж кількох десятків років їхні пенсії не індексують і не перераховують відповідно до окладів нинішніх працівників МВС.

Про те, що пенсію нараховують не в приміщенні ОДА та облради, вони знають, одначе вимагають у місцевої влади звернутися до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, аби усунути диспропорції у грошовому та пенсійному забезпеченні відставних правоохоронців та військових із нинішніми.
Нагадаємо, що це вже не перша акція ветеранів, але якщо їхні вимоги так і не почують, то цей протест, як вони запевняють, останнім не буде. Закон, за яким мали б провести перерахунок пенсій, наголошують протестувальники, підписаний Президентом уже давно. Утім спершу в МВС затягували з підготовкою документів на пенсійні виплати відповідно до поліцейських посад, потім - у Пенсійному фонді довго думали, як же проводити такі виплати, але, як зазначають деякі мітингувальники, навіть попри судові рішення, вони так і не змогли дочекатися кревно зароблених і до нині.  Отож про це вони вирішили гуртом поінформувати голову ОДА. Утім, як виявилось, Олексія Муляренка на місці не було, тож до людей вийшов перший заступник Юрій Приварський. Повернувся
він у приміщення ОДА вже разом із ініціативною групою.

Вимоги після цієї зустрічі залишилися незмінними. А ще пікетувальники хочуть, аби створили спеціальну групу із фахівців різних галузей, які продумають і запропонують адекватний механізм матеріального забезпечення військовослужбовців. Крім того, вони вважають, що держава повинна мати відповідну програму, згідно з якою житлом забезпечуватимуть як діючих, так і відставників ЗСУ.
Офіційні листи у підсумку передали головам ОДА та обласної ради з вимогами звернутися до Уряду та Президента, аби вони вплинули на пенсійний фонд, адже саме там, на думку ветеранів, мають потурбуватися,  як щонайшвидше перераховувати пенсії. Водночас домовилися і про проведення спільної колегії за участі перших осіб області, керівників СБУ, управління соцзахисту, пенсійного фонду Рівненської області та прокуратури.  До останнього відомства, до слова, планують звертатися пенсіонери у разі бездіяльності обласного пенсійного фонду.
• Анатолій Андрієвський

Версія для друку
30
від 28.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»