«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

По дрова - в ОДА, по ділянку - в геокадастр і граната біля школи

Попри розмови про децентралізацію та блага від її проведення, ходоків із районів до обласних чиновників не меншає. Люди все ще переконані в тому, що всі проблеми можна вирішити саме в ОДА. І дійсно – почасти важелі впливу на те чи інше питання об’єктивно так і не віддані на місця. Люди їдуть цілими групами, поодинці, часто ці візити повторюють знову і знову аж до тих пір, поки та чи інша проблема не зрушиться з мертвої точки. Приміром, мешканка Рівного пані Антоніна Демчук, про яку ми писали в одному з попередніх номерів, ходить у “білий дім” уже 16 років, наче на роботу.

У середу  керівники освітянських закладів Дубровицького району прийшли в ОДА… по дрова. Так, більшість шкіл району опинилися перед загрозою закриття, оскільки тендер на придбання палива відкладається, а дров лишилося на день-два. До того ж, бюджет заборгував теплопостачальному підприємству кругленьку суму за послуги, і воно відмовилося відпускати паливо в борг до підписання необхідного договору. У зверненні дубровицькі освітяни попросили в голови ОДА Олексія Муляренка особистого втручання у вирішення  питання забезпечення паливом шкільних котелень, щоб уникнути надзвичайної ситуації щодо утримання освітніх установ району. Як повідомив у мережі Фейсбук директор Дубровицького ліцею Володимир Кушнір, під час зустрічі із заступником голови ОДА Світланою Богатирчук-Кривко,  депутатами облради Віталієм Суховичем та  Миколою  Лобчуком начебто було знайдено компроміс, і паливо таки  буде! Але чи справдиться це, покаже час.
А днем раніше представники спілки воїнів АТО ходили до керівництва Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області з’ясовувати, чому «АТОшникам» відмовляють  у наданні земельних ділянок. Розмова в кабінеті керівника відбувалася на підвищених тонах, хоча сам начальник Роман Мигаль увесь час мовчав. Спростовувати звинувачення, з документами на руках, пробував заступник начальника Сергій Дубич, але слухати його аргументи ніхто не хотів. Більше того, пригрозили, що викинуть його разом із документами у вікно. Втім, пристрасті за кілька хвилин вщухли, а земельні ділянки для ветеранів АТО і надалі зависли у повітрі.
Промовисто проілюструвала ситуацію в державі та області зокрема  і подія, що сталася у середу зранку.  В ГУ Нацполіції в Рівненській області надійшло повідомлення, що біля офісу Управління лісового та мисливського господарства, що на вул. Пушкіна, було виявлено бойову гранату, яка не розірвалася. Нагадаємо, що поруч зі згаданим офісом Управління знаходиться ЗОШ №15, тобто відпускати дітей у школу у Рівному стає небезпечно. Усі ці події відбулися упродовж трьох днів. Виходить, що Рівне поступово перетворюється в місто, небезпечне для життя.
Василь Бурченя

Версія для друку
9
від 02.03.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»