Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

По дрова - в ОДА, по ділянку - в геокадастр і граната біля школи

У середу  керівники освітянських закладів Дубровицького району прийшли в ОДА… по дрова. Так, більшість шкіл району опинилися перед загрозою закриття, оскільки тендер на придбання палива відкладається, а дров лишилося на день-два. До того ж, бюджет заборгував теплопостачальному підприємству кругленьку суму за послуги, і воно відмовилося відпускати паливо в борг до підписання необхідного договору. У зверненні дубровицькі освітяни попросили в голови ОДА Олексія Муляренка особистого втручання у вирішення  питання забезпечення паливом шкільних котелень, щоб уникнути надзвичайної ситуації щодо утримання освітніх установ району. Як повідомив у мережі Фейсбук директор Дубровицького ліцею Володимир Кушнір, під час зустрічі із заступником голови ОДА Світланою Богатирчук-Кривко,  депутатами облради Віталієм Суховичем та  Миколою  Лобчуком начебто було знайдено компроміс, і паливо таки  буде! Але чи справдиться це, покаже час.
А днем раніше представники спілки воїнів АТО ходили до керівництва Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області з’ясовувати, чому «АТОшникам» відмовляють  у наданні земельних ділянок. Розмова в кабінеті керівника відбувалася на підвищених тонах, хоча сам начальник Роман Мигаль увесь час мовчав. Спростовувати звинувачення, з документами на руках, пробував заступник начальника Сергій Дубич, але слухати його аргументи ніхто не хотів. Більше того, пригрозили, що викинуть його разом із документами у вікно. Втім, пристрасті за кілька хвилин вщухли, а земельні ділянки для ветеранів АТО і надалі зависли у повітрі.
Промовисто проілюструвала ситуацію в державі та області зокрема  і подія, що сталася у середу зранку.  В ГУ Нацполіції в Рівненській області надійшло повідомлення, що біля офісу Управління лісового та мисливського господарства, що на вул. Пушкіна, було виявлено бойову гранату, яка не розірвалася. Нагадаємо, що поруч зі згаданим офісом Управління знаходиться ЗОШ №15, тобто відпускати дітей у школу у Рівному стає небезпечно. Усі ці події відбулися упродовж трьох днів. Виходить, що Рівне поступово перетворюється в місто, небезпечне для життя.
Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: