Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пісні під звуки бандури створили прекрасний настрій глядачам звіту-концерту “Бандури срібний передзвін”


 Як зазначив організатор дійства, це була його дуже давня мрія, яка нарешті здійснилася: авторські пісні заіскрилися барвистими переливами під звуки бандури. Концерт зібрав майже сотню слухачів, які, затамувавши подих,  насолоджувалися авторськими піснями, а також покладеними на слова Євгена Гущина, Петра Перебийноса, Олександра Богачука, Петра Велесика, Юрія Берези, Тамари Шкіндер. Їх виконували дитяча капела бандуристів «Нащадки», дует сестер-бандуристок Наталії та Ірини Євтушок, лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів Мирослава Очеретяна, Назар Волощук та багато інших.
Особливу атмосферу на концерті створювали звуки бандури у виконанні ансамблю бандуристок «Рівненчанка», коли кожна струна цього музичного інструмента доповнювала емоційний смисл пісні на слова В. Міроненка «Ненавиджу війну». Символічно, що цей концерт відбувався у День Збройних Сил України, і це була данина шани тим, хто на фронті  жертовно і самовіддано відстоює наш із вами спокій.
Також під час концерту звучало чимало вітань натхненнику заходу – Андрію Пастушенку, в яких мовилося, що нині дуже потрібно підтримувати патріотичний дух, особливо молоді, щоб наша держава мала міцне коріння, яке буде неспроможна вирвати жодна буря.
• Ольга Дем’янчук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: